Taboret stołek krzesło z rattanu

Wielofunkcyjny produkt do zastosowania w domu, ogrodzie czy garażu

Niespodziewani goście Konieczność aranżacji dodatkowego mini-stolika lub miejsca do siedzenia A może po prostu musisz sięgnąć po schowane wysoko narzędzia albo przyprawy W każdej z tych sytuacji zastosowanie znajdzie taboret rattanowy marki Kadax! Jeśli szukasz wielofunkcyjnego, praktycznego dodatku, który może posłużyć jako krzesło albo stolik - idealnie trafiłeś! Poznaj naszą ofertę!


Wygodny taboret z antypoślizgowymi nogami

Mycie okien, wieszanie firanek, porządki w garażu: to wszystko staje się prostsze, kiedy w domu masz praktyczny taboret posiadający funkcję drabinki.

Zapomnij o dźwiganiu i przesuwaniu ciężkiego stołu lub metalowej, niebezpiecznej w użytkowaniu drabiny! Krzesło umożliwia komfortowe i bezpieczne osiągnięcie wysokości.

Antypoślizgowe nóżki gwarantują stabilność, bez obaw o przechylanie i chwianie się taboretu.

Trwały i ekologiczny taboret kuchenny

Taboret został wykonany z tworzywa sztucznego z materiałów recyklingowych. Wybierając taboret z surowców wtórnych masz pewność, że nie marnujesz cennych zasobów i dbasz o naturę.

Struktura powierzchni produktu na wzór tkanego splotu wyróżnia się odpornością na zarysowania, odkształcenia i złamania.

Dodatkowo konstrukcja stołka wzmocniona została od strony wewnętrznej użebrowaniem, a jego obciążenie wynosi nawet 120 kilogramów!


SPECYFIKACJA:

  • Materiał: tworzywo sztuczne, rattan
  • Wymiary taboretu: 37,5 x 37,5 x 45 cm
  • Szerokość siedziska: 26 cm
  • Kolor: biały
  • Wielofunkcyjne zastosowanie - produkt może posłużyć jako taboret, krzesło czy stolik
  • Wytrzymały i stabilny - antypoślizgowe nóżki oraz mocna konstrukcja zapobiegają chwianiu się przedmiotu
  • Udźwig do 120 kg
  • Waga: 1,34 kg

Uniwersalny stołek i stolik w jednym

Imitacja rattanu i antracytowy odcień nadają produktowi uniwersalności oraz nowoczesności, dlatego dobrze prezentuje się we wnętrzach sypialni, łazienek czy pokojów dziecięcych.

Planujesz garden party, ale obawiasz się, że może zabraknąć miejsc Nasz produkt sprawdzi nie tylko zapewni wygodne i szerokie siedzisko dla nadliczbowego gościa, ale także spełni funkcję mini-stolika kawowego, kiedy wypoczywasz na tarasie.

Niestraszne mu warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i mróz, dlatego bez przeszkód możesz pozostawić go na zewnątrz.

Kompaktowe i lekkie krzesło rattanowe

Taboret z rattanu marki Kadax jest nie tylko mocny, ale i lekki, dlatego nie nastręcza problemów z przenoszeniem go w dowolne miejsce.

Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze możesz zabrać go także w podróż: na biwak lub na ryby.

Potrzebujesz kilku taboretów rattanowych Szeroka podstawa i prosta konstrukcja umożliwią składowanie taboretów jeden na drugim, dlatego nie zajmą one dużo miejsca.

Nowoczesny i wielofunkcyjny dodatek w Twoim domu czy ogrodzie Dzięki taboretowi z rattanu to możliwe!


Wymiary
Głębokość 37,5 cm
Szerokość 37,5 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania