Tapczan Rico LBK – prostota i wygoda


Szukasz wielofunkcyjnego mebla w kompaktowej formie? Tapczan Rico z funkcją spania i pojemnikiem świetnie zastępuje łóżko, a dzięki oparciu wygodnie na nim usiądziesz i poczytasz książkę. To sprawdzona propozycja do mniejszych pomieszczeń czy pokoju młodzieżowego. Poznaj wszystkie jego atuty!

Mebel ma wymiary 112 × 212 cm, a powierzchnia spania wynosi 110 × 200 cm. Będzie więc komfortowym miejscem odpoczynku dla nastolatka i osoby dorosłej. Na spokojny sen pracują tu sprężyny bonellowe i pianka znajdujące się w materacu. Ponadto materac ma regulację wysokości oparcia – jego górna część jest możliwa do podniesienia na kilku poziomach.

Przechowywanie pościeli i utrzymanie porządku w pokoju ułatwia przestronny pojemnik. Zmieszczą się w nim kołdra, poduszki, koc, a także sezonowe ubrania – taki dodatkowy schowek przyda się w każdym wnętrzu.

Wygodne wezgłowie izoluje przed zimną ścianą i daje stabilne podparcie plecom. Całość uzupełniają miękka poduszka oparciowa i mała poduszka ozdobna – obie wypełnione pianką ciętą i silikonem.

Za dnia jednoosobowy tapczan Rico zachwyca prostą formą, która wpasuje się w różnego typu aranżacje. Na wysoką estetykę wpływa dopracowanie w najmniejszych detalach. Zwróć uwagę na ozdobne wciągi i guziki na poduszkach oraz minimalistyczne metalowe stopki.

Tapczan w stylu nowoczesnym to uniwersalna propozycja typu 2 w 1, która sprawdzi się w kawalerce, pokoju gościnnym czy młodzieżowym. Nie musisz go nawet rozkładać, wystarczy wyjąć pościel i już można smacznie spać!
 

Cechy szczególne mebla:

·         Tapczan z funkcją spania i pojemnikiem

·         Sprężyny bonellowe w materacu – jednorodna powierzchnia spania

·         Pojemnik – zwiększona możliwość przechowywania

·         Materac z regulacją wysokości oparcia – kilkustopniowa regulacja pozwala na dopasowanie wysokości zagłówka do pozycji ciała

·         Wygodne wezgłowie – zapewnia ochronę przed chłodem zimnej ściany i stanowi stabilne podparcie

·         Ozdobne wciągi i guziki na poduszkach – harmonijny i estetyczny wygląd

Ozdobne stopki metalowe – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania

Wymiary
Głębokość 212 cm
Szerokość 112 cm
Wysokość 82 cm
Waga 77 kg
Do pobrania