Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

tapczany do sypialni

2 Produkty
pomieszczenie: Sypialnia
-20%
tapczan Cupido
2791,- 3489,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2791,-

-20%
tapczan Cupido
2791,- 3489,-

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2791,-

Sypialnia powinna być miejscem odpoczynku. Codzienne czynności zostawiasz z boku i oddajesz się relaksowi. Dlatego powinieneś wybrać meble jak najbardziej komfortowe. Bez dwóch zdań, każda sypialnia potrzebuje łóżka. Jednak nie tylko nocny odpoczynek jest w sypialni istotny. Co będzie idealnym miejscem na odpoczynek w ciągu dnia? Tapczany do sypialni!

 

Intymna przestrzeń z tapczanem do sypialni

Kącik, w którym przestrzeń zajmie tapczan do sypialni, półka z książkami i lampa stanie się miejscem równie klimatycznym co najlepsza kawiarnia w mieście. Stworzenie odpowiedniej atmosfery dla posiadacza tapczanu BRW jest banalnie proste! Szary elegancki tapczan doda szyku do każdego pomieszczenia. Do takiego modelu łatwo będzie dobrać inne dodatki. Kup dywan i firanki w mocniejszym kolorze.  Do takich prostych mebli w spokojnej kolorystyce dobierz żywe, wyraziste akcesoria.

 

Co z małą przestrzenią? Spróbuj tapczanów do sypialni

Mimo tego, że tapczan kojarzy się z dużym i monumentalnym meblem, niekoniecznie musi być przywiązany do dużych przestrzeni. Tapczan może być lekki i zajmować niewiele miejsca. Wśród różnych modeli można znaleźć mniejsze i mniej masywne. Taki tapczan stanie się wygodnym łóżkiem do sypialni. Tapczanem możesz zastąpić również łóżko. W pokoju nastolatków będzie to wyglądało nowocześnie i oryginalnie. Rozkładany tapczan może zastąpić typowe łóżko młodzieżowe. Meble wielofunkcyjne stają się dobrą alternatywą do oszczędzenia przestrzeni. Tapczan może być zarówno meblem, na którym posadzisz gości, jak i miejscem wyczekanego i wymarzonego relaksu.