Toster Royal Line - niezastąpiony o poranku

Śpieszysz się, ale nie chcesz wychodzić z domu bez śniadania? Dzięki tosterowi Royal nie musisz wychodzić głodna! To nowoczesne i estetyczne rozwiązanie przyda się w każdej kuchni. Bo czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia niż cieplutki tost? Dzień od razu staje się lepszy!

Estetyczny toster istnieje! To uroczy, 2 - komorowy sprzęt Botti Electric o mocy aż 850 W z solidną, metalową obudową w kolorze białym. To nie tylko przydatne urządzenie, ale też ozdoba kuchennego blatu, która idealnie komponuje się z klasycznym wystrojem. Dopasuj do niego koniecznie czajnik elektryczny i blender kielichowy z tej samej linii!

Pora na kilka informacji technicznych. Toster Royal Line posiada funkcje opiekania, rozmrażania i podgrzewania. To bardzo przydatne właściwości - szczególnie, jeśli często opiekasz pieczywo z lodówki czy z zamrażarki. Dzięki tym funkcjom ich przygotowanie zajmie znacznie mniej czasu! Istotna jest także 6 - stopniowa regulacja opiekania, dzięki której możesz uzyskać dokładnie takie tosty, jakie lubisz najbardziej: do tych lekko zarumienionych po chrupiące i spieczone. Jeśli jednak pieczywo spiecze się za bardzo, zawsze możesz anulować opiekanie dzięki specjalnemu przyciskowi. Użytkowanie urządzenia ułatwiają antypoślizgowe nóżki, a jego czyszczenie: wyjmowana tacka na okruchy.

Wymiary
Waga 1.834 kg
Do pobrania