Meble Traffic 91st court street – zostań architektem własnej kuchni!

W nowoczesnej kuchni liczy się nie tylko styl, lecz także funkcjonalność. Dzięki najnowszym rozwiązaniom oszczędzasz czas, organizacja wyposażenia i wszystkich akcesoriów staje się banalnie prosta. Szukasz pomysłu na kuchnię, a może masz już gotowy projekt, który chcesz zrealizować? Kuchnia Traffic 91st court street jest właśnie dla Ciebie.

W kuchni na wymiar to Ty decydujesz, jakie elementy wejdą w skład Twojej zabudowy. W katalogu znajdziesz bogatą ofertę m.in. szafek, narożników czy mebli pod zabudowę. Te ostatnie przydadzą Ci się zwłaszcza wtedy, gdy chcesz ukryć urządzenia AGD. W serii Traffic 91st court street bryły szafek są utrzymane w nowoczesnym wydaniu, dzięki czemu stworzą harmonijną całość w każdym układzie.

Wybierasz również kolorystykę frontów, blatów oraz korpusów. Możesz tworzyć dowolne połączenia z odcieni dostępnych w katalogu lub zainspirować się gotowymi aranżacjami. Co więcej, w tej nowoczesnej kuchni wybierasz także uchwyty swoich szafek, które staną się wisienką na torcie całego wystroju.

Wymiary
Do pobrania