Wersalka AKAR – oczarowuje stylem i komfortem

 

Wersalka AKAR jest eleganckim i wszechstronnym meblem, który doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami salonu. Wyróżnia się ona estetycznymi przeszyciami na oparciu i bokach dodającymi elegancji i szyku całej kompozycji.

 

Wyjątkowy wygląd wersalki AKAR podkreślają także podwyższone drewniane nóżki, które nie tylko doskonale współgrają ze stylem mebla, ale także uwypuklają jego wyrafinowany charakter. Wąskie podłokietniki zapewniają wygodne podparcie podczas siedzenia, pozwalając Ci cieszyć się chwilami relaksu bez żadnych niewygód.

 

Z łatwością możesz przekształcić wersalkę AKAR w wygodne łóżko o wymiarach 202 x 121 cm. Zarówno siedzisko, jak i oparcie wypełniono sprężyną falistą i pianką PU, co zapewni Ci jednorodną i wygodną powierzchnię do spania czy wypoczynku.

 

Wersalkę AKAR wyposażono też w pojemnik – zyskujesz dodatkową przestrzeń na koce, poduszki lub pościel. Takie rozwiązanie umożliwi Ci łatwe utrzymanie porządku w pomieszczeniu.

 

Stwórz w swoim salonie przestrzeń, która emanuje nie tylko wyjątkowym stylem, ale także niezrównanym komfortem. Dzięki wersalce AKAR każdy wieczór spędzony z książką lub ulubionym serialem będzie niezrównanym doznaniem wygody i relaksu.

 

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Prosty system rozkładania – wygoda codziennego użytkowania

●     Stylowe przeszycia na oparciu i bokach – nadają szyk i elegancję

●     Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

●     Sprężyny faliste i pianka PU w siedzisku – gwarancja trwałości i wygody

●     Podwyższone nóżki z drewna – łatwość czyszczenia przestrzeni pod meblem

●     Wąskie podłokietniki – wygodne podparcie i oszczędność miejsca

Wymiary
Głębokość 95 cm
Szerokość 226 cm
Wysokość 94 cm
Waga 63 kg
Do pobrania