Wersalka Fina 3K – przygotowana na każdą okazję

Urządzasz mieszkanie, kawalerkę lub jeden z pokoi gościnnych? Zamiast dużego łóżka warto postawić na mebel, który na co dzień nie zajmuje wiele miejsca, a w nocy tworzy idealne miejsce do spania. Wersalka Fina sprawdzi się doskonale!

Możesz się zrelaksować i wygodnie rozsiąść na wersalce rozkładanej. Docenisz jej wypełnienie sprężynami bonell o wysokości 10 cm zarówno w siedzisku, jak i oparciu. Komfort użytkowania podnosi odchylone oparcie, dzięki któremu uzyskasz optymalną pozycję.

Urządzasz praktyczną i wygodną strefę relaksu w Twoim mieszkaniu? Z pomocą przychodzi kompaktowa wersalka o wymiarach 200 x 105 x 93 cm. Na co dzień sprawdzi się jako miejsce dla 3 osób, natomiast po rozłożeniu zmieszczą się na niej 2 osoby. Powierzchnia spania równa 120 x 200 cm oparta jest na listwach sprężynujących, zapewniających jednolity komfort snu. Do dyspozycji masz pojemnik na pościel.

Marzysz o zmianach, ale nie jesteś w stanie wygospodarować środków na większy remont?  Wystarczy, że z wersalki ze zdejmowanym pokrowcem zsuniesz pokrycie i kupisz nowe. Nie musisz więc wymieniać całego mebla, wystarczy zmienić kolorystykę pokrowca i cieszyć się tapicerką „prawie jak nową” .

Stylową wersalkę Fina ozdobiono przeszyciami, które nadają jej nietuzinkowy wygląd i harmonijny kształt. Możesz ją postawić zarówno w pokoju nastolatka, w domowym biurze, które służy czasem za pokój gościnny i  w kawalerce, w której liczy się funkcjonalność.

 


Cechy szczególne mebla:
• Wersalka z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Zdejmowalny pokrowiec
• Sprężyny bonelowe na całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
• Wysokie oparcie - stabilne podparcie dla pleców
• Pochylone oparcie - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia, zwiększona powierzchnia i wygoda użytkowania
• Ozdobne pikowania na pokrowcu - estetyka wyglądu i harmonijny kształt
Wymiary
Głębokość 93 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 105 cm
Waga 58 kg
Do pobrania