Połączenie elegancji z ponadczasowością w nowoczesnym kształcie

Wyjątkowo efektowna wersalka Hybris wniesie odrobinę luksusu do twojego salonu. Elegancki design i wygoda, jaką oferuje, to jej największe atuty. Idealna do wnętrz w stylu glamour, klasycznych i vintage. Ozdobi każde pomieszczenie, w którym stoi.

Komfortowe, wysokie oparcie wersalki pozwala na relaks na wysokim poziomie. Ergonomiczne siedzisko sprawia, że odpoczynek po ciężkim dniu staje się po prostu przyjemnością. Estetyczne, stylizowane w kształcie ślimaka boki wersalki nie tylko efektownie wyglądają, ale zapewniają wygodę podczas siedzenia lub drzemki.

Siedzisko, materac i oparcie wypełnione są pianką HR i sprężyną falistą. To dzięki nim powierzchnia do spania jest jednorodna i nie odkształca się. Ozdobną funkcję pełnią wciągi na oparciu i boki w kształcie ślimaka. Całości dopełniają nóżki, które są z drewna i nadają lekkości meblowi. Ciekawy, niebieski odcień obicia z przyjemnego w dotyku materiału. Wymiary: 225 x 100 x 100 cm.

Wersalka Hybris będzie pasować do salonu w stylu glamour z ozdobnymi meblami. Można też ozdobić ją poduszkami w poszewkach z połyskliwych materiałów.

 Cechy szczególne mebla:
- Wysokie oparcie i ergonomiczne boki zapewniają wygodę siedzenia
- Dodatkowy komfort zapewnia zastosowanie sprężyn falistych i pianki wysoko elastycznej HR
- Klasyczny, wersalkowy system rozkładania daje szybki dostęp do pojemnika na pościel i pozwala na zorganizowanie wygodnej powierzchni spania
- Stylizowane nóżki nadają wersalce dodatkowej lekkości
Wymiary
Szerokość 225 cm
Wysokość 100 cm
Głębokość 100 cm
Waga 78 kg
Do pobrania