Wersalka Loretto – szykowna elegancja

 

Nawet najmniejszy salon, gabinet czy kawalerkę możesz zaaranżować modnie, funkcjonalnie i stylowo. Nie musisz ograniczać się do niewygodnych, małych kanap w neutralnych odcieniach. Dodaj do wnętrza kolor i postaw na wyrazistą strefę wypoczynkową, która będzie stanowiła centrum Twojego wnętrza.

 

Wersalka Loretto zwraca uwagę oryginalnym oparciem z pionowymi przeszyciami, które oprócz względów estetycznych, zapobiegają rozciąganiu tkaniny. Wysokie, drewniane nóżki i wąskie podłokietniki są zgrabnym wykończeniem, które zapewnia optymalne proporcje mebla. Całość tworzy lekką i elegancką bryłę.

 

Niewielkie rozmiary wersalki (203 x 89 x 97 cm) czynią z niej ustawny mebel, który idealnie nadaje się do wygodnego odpoczynku. Kiedy natomiast zechcesz, by salon pełnił funkcję sypialni, wystarczy rozłożyć wersalkę. Uzyskasz wtedy powierzchnię spania o wymiarach 124 x 189 cm.

 

W siedzisku i oparciu zastosowano takie samo wypełnienie – pianka wysokoelastyczna HR osadzona na sprężynach falistych. Dzięki temu cała powierzchnia spania jest jednorodna i ma taką samą twardość. Zapewnia to maksymalny komfort podczas wypoczynku. Ponadto pianka ta jest niezwykle trwała, co gwarantuje, że Twoja wersalka będzie sprężysta i wygodna przez długi czas. Obszerny pojemnik to wygodne i podręczne miejsce na komplet pościeli czy koce, które przydadzą się w zimowe wieczory.

 

W kolekcji Loretto jest również dostępny fotel, który stanowi idealne uzupełnienie kompleksu wypoczynkowego w Twoim salonie.

Widoczne na zdjęciu poduszki ozdobne nie wchodzą w skład zestawu i nie są wliczone w cenę mebla.

 

Cechy szczególne mebla:

 

  • Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnego wyboru ułożenia tkaniny
  • Tył tapicerowany materiałem obiciowym
  • Mechanizm rozkładania: automat klik-klak
  • Sprężyny faliste zarówno w siedzisku oraz oparciu – komfortowe i jednorodne spanie
  • Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko – optymalna pozycja do siedzenia i zwiększona powierzchnia to wygoda użytkowania
  •  Posiada pojemnik – możliwość przechowywania
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni