Wersalka ROSI – zadbaj o jakość swojego wnętrza

 

Salon to serce każdego mieszkania. Tu przecinają się drogi wszystkich domowników oraz przyjmowani są goście. Pełni on funkcję zarówno reprezentacyjną, jak i wypoczynkową, co sprawia, że musi być optymalnie zaaranżowany.

 

Wersalka ROSI to wszechstronny mebel do salonu, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Wymiary – 216 x 88 x 94 cm sprawiają, że umieścisz ją nawet w niewielkim pomieszczeniu, tworząc stylowe i przytulne wnętrze. Zarówno jej siedzisko, jak i oparcie wypełniono sprężyną falistą i pianką PU, przez co otrzymujesz trwały i wygodny mebel.

 

Prosty system rozkładania i pojemnik, w którym ulokujesz zbędne dla wystroju wnętrza przedmioty, to kolejne atuty wersalki ROSI. Ergonomiczne oparcie sprawia, że bez trudu znajdziesz idealną pozycję do relaksu przy ulubionym filmie lub książce.

 

Wersalka ROSI to również niezwykle estetyczny design – drewniane nóżki, ozdobne pikowania i proste boki nadają jej wyjątkowej elegancji. To mebel, który z pewnością stanie się mocnym punktem Twojego salonu.

 

Wersalka ROSI jest częścią kolekcji, w skład której wchodzą również fotele. Dzięki temu możesz uzyskać spójną aranżację nawet przestronnego salonu.

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Prosty system rozkładania – wygoda codziennego użytkowania

●     Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

●     Uniwersalna forma – łatwość dopasowania do wnętrza

●     Sprężyny faliste i pianka PU w siedzisku – gwarancja trwałości i wygody

●     Ozdobne pikowania – podkreślają styl i charakter

●     Podwyższone, drewniane nóżki – łatwość czyszczenia przestrzeni pod meblem

●     Dwa praktyczne wałki w komplecie

Wymiary
Głębokość 88 cm
Szerokość 216 cm
Wysokość 94 cm
Waga 58 kg
Do pobrania