Wezgłowie 140 Atla — praktyczny i komfortowy zagłówek

Wezgłowie Atla to zagłówek, który możesz umieścić pomiędzy skrajem łóżka a ścianą. Dzięki temu dodatkowi, sen będzie bardziej komfortowy i swobodny. Zapobiegniesz ewentualnym uderzeniom w głowę oraz zapewnisz sobie podwyższenie.

Produkt ten posiada dużą powierzchnię, dzięki czemu możesz wygodnie z niego korzystać. Sprawdzi się nie tylko podczas snu, ale także np. podczas czytania książki czy oglądania serialu. Zapewni Ci dodatkowe oparcie.

Wezgłowie zostało zaprojektowane z niebywałą starannością i zwróceniem uwagi na każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu prezentuje się estetycznie i pozwala poczuć się luksusowo nawet we własnym domu! Wezgłowie możesz zakupić pojedynczo lub w zestawie z wybranym boxem, materacem dwustronnym czy też materacem nawierzchniowym tworząc łóżko kontynentalne. Taki komplet pozwoli Ci maksymalnie zadbać o wygodę podczas snu. Możesz zapomnieć o nieprzespanych nocach i bólach!

Niewielkie rozmiary wezgłowia umożliwiają jego aranżację również w niewielkich pomieszczeniach. Wymiary 140 × 102 × 10 cm są uniwersalne!

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Nieduże gabaryty - zwiększona możliwość aranżacji
• Ozdobne przeszycia - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji , z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) tworząc łóżko kontynentalne - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Głębokość 10 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 102 cm
Waga 15 kg
Do pobrania