Wezgłowie Zuari 160 — niech sen stanie się przyjemnością

Wezgłowie jest poprzeczną konstrukcją umieszczoną na szczycie łóżka, której główną funkcją jest zapewnienie większego komfortu podczas snu czy też relaksu. Jedną z dostępnych u nas propozycji jest wezgłowie Zuari 160, które poza swoją główną, praktyczną funkcją, świetnie sprawdza się także w roli nietuzinkowej ozdoby, dopełnienia sypialni.

Wezgłowie możesz zakupić pojedynczo lub w zestawie z wybranym boxem, materacem dwustronnym czy też materacem nawierzchniowym tworząc łóżko kontynentalne. Taki komplet pozwoli Ci maksymalnie zadbać o wygodę podczas snu. Możesz zapomnieć o nieprzespanych nocach i bólach!

Wezgłowie posiada ozdobne wciągi i guziki, które nadają całości harmonijny i estetyczny wygląd. Dzięki temu, łóżko, podobnie jak i cała sypialnia — prezentuje się o wiele lepiej i gwarantuje przy tym poczucie luksusu. Wezgłowie wykonano z wysokiej jakości pianki, dostosowującej się do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Cechy szczególne mebla:
• Podwyższone wezgłowie - zwiększone podparcie i komfort użytkowania
• Ozdobne wciągi i guziki - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Wezgłowie dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 181 cm
Wysokość 117 cm
Waga 32 kg
Do pobrania