Witryna Alameda – eksponuj swoje skarby

Dużo podróżujesz i masz w zwyczaju przywozić pamiątki z dalekich stron? A może lubisz kryształy, wazony, zdjęcia, którymi chętnie się otaczasz? Do ich zaprezentowania posłuży witryna Alameda, z 2 szklanymi półkami i 2 praktycznymi szufladami.

Witryna Alameda ma postać słupka, więc zmieścisz w niej to, czego potrzebujesz. Za przeszklonym frontem ustaw to, co warto wyeksponować, a w szufladach ukryj ważne dokumenty, rachunki i inne wartościowe przedmioty.

Zawartość mebla podkreśla oświetlenie LED umieszczone pod blatem, które nada charakteru witrynie. Podobną rolę pełni dekor na frontach szuflad.

A ta stonowana kolorystyka? Zachwycająca! Jasny korpus w kolorze biały połysk i fronty biały wysoki połysk stanowią bazę dla blatu w kolorze dąb westminster. Wyjątkowy wygląd blatu i cokołów to zasługa folii, która oddaje naturalne usłojenie i fakturę drewna.

Jak zaaranżować salon? Witrynę Alameda ustaw w towarzystwie innych elementów kolekcji i stwórz spójną i praktyczną zabudowę sypialni, salonu lub gabinetu.