Witryna Baylar – ekspozycja w zasięgu wzroku

Urządzasz salon w stylu solidnym? To idealne otoczenie dla kolekcji Baylar. Charakterystyczne  geometryczne bryły, ponadczasowa, ciemna kolorystyka oraz pogrubiane boki korpusu i blatu przyciągają spojrzenia lokatorów i gości.

Jeżeli lubisz podróże lub piękne aranżacje wnętrz, to z pewnością w Twoim domu nie brakuje pamiątkowych wazonów czy innych ozdób. Możesz je efektownie wyeksponować w praktycznej witrynie Baylar, która ma wydzielone miejsce do ekspozycji i przechowywania. Klips diodowy pod szklaną półką odpowiednio podkreśli przechowywane na niej skarby. 

Witryna o wymiarach 99,5 x 147 cm posiada:

- 5 praktycznych półek ukrytych za pełnymi frontami, to idealne miejsce na odzież, dekoracje, trunki,

- 1 półka ze szkła sprawdzi się w ekspozycji pamiątek rodzinnych i dekoracji świątecznych.

Dobrze, jeżeli mebel łączy funkcjonalność i styl! Taka jest szeroka witryna. Dodatkowe listwy na bokach korpusu i blacie stanowią solidną oprawę dla frontów. To wszystko w wybarwieniu dąb monastery. Ozdobna, ryflowana listwa nadaje charakter całości. Podkreśli ją energooszczędne oświetlenie LED umieszczone pod listwą.

O wygodę podczas użytkowania zadbaliśmy, dodając hamulce do zawiasów, które cicho domykają fronty.

Witrynę Baylar możesz postawić w towarzystwie szafki rtv, szafy lub komody w stylu solidnym. Łącz ze sobą poszczególne elementy kolekcji Baylar i twórz spójną i funkcjonalną zabudowę.