Witryna Baylar – ekspozycja przede wszystkim

Urządzanie wnętrz to nie lada gratka dla tych, którzy hobbystycznie przeglądają katalogi wnętrzarskie. Jesteś jednym z nich? Sprawdź kolekcję Baylar, która wpisuje się w styl solidny. Charakterystyczne  geometryczne bryły, ponadczasowa, ciemna kolorystyka oraz pogrubiane boki korpusu i blatu przyciągają spojrzenia lokatorów i gości.

Masz mnóstwo pamiątek, skarbów z podróży i rzeczy, które chcesz mieć pod ręką? Przyda Ci się praktyczna witryna Baylar, która ma wydzielone miejsce do ekspozycji i przechowywania. Odpowiednią prezentacją produktów zajmie się podświetlany klips diodowy, umieszczony pod szklanymi półkami.

Witryna o wymiarach 68 x 196,5 cm posiada:

- 2 szklane półki, umieszczone za przeszklonym frontem i doskonale sprawdzające się jako ekspozytory na pamiątki z podróży, kieliszki i ozdoby,

- 1 praktyczną półkę, ukrytą za pełnymi frontami, która sprawdzi się w organizacji przechowywanych większych przedmiotów.

Oprócz funkcjonalności, witryna typu słupek posiada też styl. Dodatkowe listwy na bokach korpusu i blacie stanowią solidną oprawę dla frontów. To wszystko w wybarwieniu dąb monastery. Ozdobna, ryflowana listwa nadaje charakter całości. Podkreśli ją energooszczędne oświetlenie LED umieszczone pod listwą.

O wygodę podczas użytkowania zadbaliśmy, dodając hamulce do zawiasów, które cicho domykają fronty.

Witrynę Baylar możesz postawić w towarzystwie szafki rtv, szafy lub komody w stylu solidnym. Łącz ze sobą poszczególne elementy kolekcji Baylar i twórz spójną i funkcjonalną zabudowę.