Pojemna witryna dla Twojego wnętrza

Szukasz pojemnej witryny, która wypełni wolną przestrzeń w Twoim salonie oraz pozwoli na przechowywanie w niej pamiątek, dodatków czy książek? Dostępna w naszej ofercie witryna z pewnością spełni Twoje wymagania. To mebel, który da Ci możliwość na organizację drobnych przedmiotów w jednym miejscu.

Kolor witryny to biały połysk/dąb grandson.  Charakteru dadaje jej dymione szkło w odcieniu antisol brąz. Mebel zdecydowanie wpasuje się do jasnego salonu, zwłaszcza urządzonego w stylu retro, loftowym i nowoczesnym. Ze względu na swoje spore rozmiary, witryna sprawdzi się w większych pomieszczeniach, gdzie spełni rolę dodatkowego elementu wyposażenia.

Witryna składa się z czterech półek – dwóch na górze i dwóch na dole. Szafki w górnej części posiadają szklane witryny, które zostały wykonane ze szkła hartowanego. W środku mebla znajduje się łącznie osiem półek, z czego dwie na samej górze są szklane.

Prezentowana witryna została wyposażona w zawiasy z cichym domykiem oraz eleganckie, metalowe uchwyty. Dodatkowo mebel posiada podblatowe oświetlenie LED w standardzie, umieszczone w górnej części witryny.