Witryna Jasmin – użytkowa i dekoracyjna
 

Miejsce do przechowywania i ekspozycji? Podświetlana witryna Jasmin! Doda wnętrzu charakteru i klasy, a przy tym pozwoli Ci utrzymać większy porządek. Sprawdź, co w sobie kryje!

Górna część witryny to wymarzone miejsce na skarby. Może masz pamiątkowy serwis po babci? Albo kryształową paterę na ciasto? Nie chowaj ich w zamkniętej szafce. Na 2 półkach za przeszklonymi drzwiami przedmioty te będą cieszyć oczy nie tylko od święta, ale każdego dnia! Do dyspozycji masz też otwarte półki, które widoczne są zarówno z boku, jak i od frontu. Wzbogaci je roślina doniczkowa albo dekoracyjny wazon. Unikatowość ozdób podkreśli energooszczędne oświetlenie LED. Wprowadzi ono klimat sprzyjający wieczornym rozmowom.

Niżej znajdziesz wygodną szufladę – dobrą na sztućce lub drobne dekoracje. Pozostała jeszcze przestronna szafka z 4 przegródkami, idealna na pozostałe naczynia czy domowe tekstylia.

Wysoką witrynę Jasmin cechuje niebanalny design. W wysmakowanym duecie łączą się tu dwa kolory – wyrazisty grafit i stonowany, ciepły dąb artisan. Całość wieńczą detale – metalowe uchwyty w kolorze nikiel antyczny, frezowane fronty ramiakowe i ryflowane listwy ozdobne. Na komfort użytkowania wpływa system cichego domyku zastosowany w szufladach i zawiasach.

Tego typu mebel może stać w eleganckim salonie albo stylowej jadalni. Ma 93 cm szerokości i 204 cm wysokości. Współgra ze stylem skandynawskim, szczególnie w jego ciemniejszej odsłonie – dark nordic. Ponadczasowa i uniwersalna forma dopełni wnętrze zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej estetyce.

Jeśli cenisz spójność wyposażenia, sprawdź też inne elementy zachwycającej kolekcji Jasmin