Witryna Lara – nowoczesna i wielozadaniowa

Reprezentacyjny charakter salonu możesz podkreślić na wiele sposobów. Eleganckie dodatki, kanapa lub dywan mogą całkowicie zmienić oblicze pomieszczenia. Co zrobić, kiedy salon musi jednak stanowić multifunkcjonalną przestrzeń, spełniającą dodatkowo zadania garderoby, sypialni lub jadalni? Odpowiedni dobór mebli pozwoli Ci stworzyć miejsce, które zachwyci gości, a jednocześnie przejmie role innych pomieszczeń.

 

Witryna Lara o wymiarach 151 x 90 x 40 cm jest idealnym dopełnieniem wnętrz urządzonych w stylu loftowym czy industrialnym. Naturalne usłojenie w kolorze jesion Belarus w połączeniu z czernią uchwytów i aplikacji na krawędziach sprawia, że mebel intryguje niebanalnym designem.

 

Witryna została podzielona na trzy strefy – bieliźnianą, witrynową i regał. Po lewej stronie mebla znajdują się dwie półki, na których możesz ustawić ulubione książki i albumy, tworząc kącik czytelniczy. Pod nimi jest przeszklona część – idealna do ekspozycji zastawy stołowej, kieliszków lub ramek ze zdjęciami. Dół i prawa strona witryny to przestrzeń na przedmioty, które chcesz ukryć przed wzrokiem gości. Obszerne półki świetnie sprawdzą się do przechowywania ręczników, pościeli lub elementów garderoby.

 

Witryna wyposażona została w zawiasy z cichym domykiem, które pozwalają na bezgłośne użytkowanie. Jej dopełnieniem jest efektowne szkło hartowane i opcjonalne oświetlenie LED, które doskonale wyeksponuje reprezentacyjną część witryny. Dzięki niewielkim gabarytom witryna Lara doskonale sprawdzi się również, jako uzupełnienie małej sypialni, pokoju młodzieżowego lub gabinetu.

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 151 cm
Waga 58.35 kg
Do pobrania