Witryna Lara –  mocny punkt salonu

Salon jest sercem domu. Tu przecinają się ścieżki wszystkich członków rodziny. Służy do wypoczynku, zabawy, a czasem też pracy. Każdy powinien czuć się w nim dobrze i swobodnie. Ale salon to również przestrzeń reprezentacyjna, w której przyjmujesz gości. Co sprawi, że stanie się on jeszcze atrakcyjniejszy? Mebel, który wyeksponuje jego walory, a jednocześnie sam będzie nieprzeciętną ozdobą!

 

Witryna Lara to modelowy przykład nowoczesnego wzornictwa. Doskonałe połączenie naturalnego wybarwienia w kolorze jesion Belarus z czarnymi uchwytami i aplikacjami zachwyci wszystkich miłośników prostych, minimalistycznych aranżacji. Witryna Lara to powiew świeżości, który przemieni Twój salon w efektowną i modną przestrzeń.

 

Witryna o wymiarach 197,5 x 60 x 40 cm to niewielka, ale zwracająca uwagę bryła, która pięknie wyeksponuje figurki, dekoracje, zdjęcia czy puchary. Fronty z hartowanego szkła, zawiasy z cichym domykiem, a także energooszczędne oświetlenie LED w opcji sprawiają, że witryna jest meblem przyjaznym w użytkowaniu i niezwykle atrakcyjnym wizualnie. Dwie zabudowane półki dają możliwość przechowywania w niej również przedmiotów, które nie mają charakteru dekoracyjnego.

 

Witryna doskonale sprawdzi się jako biblioteczka w pokoju młodzieżowym lub mebel do ekspozycji ważnych pamiątek w gabinecie. Zestaw witrynę z innymi elementami z kolekcji Lara i spraw, by pomieszczenie nabrało nowoczesnego powabu.