Witryna Nepo Plus – schowek i ekspozycja w jednym

Potrzebujesz mebla, który łączy funkcję ekspozycyjną z przechowywaniem? Zwróć uwagę na zgrabną i praktyczną witrynę Nepo Plus, która sprawdzi się w pokoju dziennym, młodzieżowym albo w sypialni.

Witryna o wymiarach 60 x 197 x 34 cm została podzielona na dwie, niezależnie otwierane, części. Górna przeznaczona jest głównie na ekspozycję. Trzy półki za szklanym frontem to idealne miejsce na kolekcję nagród albo ręcznie zdobione filiżanki. Unikatowość przedmiotów podkreśli oświetlenie LED dostępne w opcji za dodatkową opłatą. Górna część witryny zawiera również dwie praktyczne przegródki na drobiazgi ukryte za pełnym frontem.

Z kolei dolna część mebla to duży schowek przedzielony półką. Umieścisz w nim gry, segregatory z dokumentami lub zestaw talerzy – zależnie od Twoich potrzeb i pomieszczenia, w którym stanie witryna.

Laminowana powierzchnia mebla zapewnia zwiększoną odporność na zarysowania. Prosty uchwyt wpisuje się w klasyczną formę witryny i ułatwia wygodne korzystanie. Z kolei bezpieczeństwo użytkowania zapewni Twojej rodzinie wytrzymałe szkło hartowane.

Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dobór witryny do posiadanych mebli. Biały, dąb sonoma, dąb monastery – który kolor będzie pasował do Twojego wnętrza?

Zestaw witrynę z wybranymi elementami z kolekcji Nepo Plus, by stworzyć miejsce aktywności i odpoczynku na miarę swoich potrzeb.