Witryna Sawira – stylowa ekspozycja w Twoim wnętrzu

Szukasz mebla, który pozwoli Ci na przechowywanie drobnych elementów wyposażenia, dodatków bądź pamiątek? Dostępna w naszej ofercie witryna Sawira z pewnością spełni Twoje wymagania. Dzięki niej wnętrze stanie się uporządkowane oraz funkcjonalne.

Witryna ma kolor dąb bejca lakier, który charakteryzuje się klasycznym, naturalnym wyglądem. Mebel świetnie sprawdzi się w salonie oraz przestronnej sypialni. Zdecydowanie odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, z elementami drewna.

Witryna składa się z dwóch samodzielnych szafek, w których znajdują się półki. Górna część ma szklany front w kolorze antisol – jest to szkło dymione, oprawione w aluminiową ramkę. Oświetlenie LED w standardzie podkreśla piękno umieszczonych za szkłem dekoracji.

Mebel wyróżnia się systemem bezuchwytowego otwierania oraz cichym domykiem w zawiasach. Cała konstrukcja spoczywa na stylowych nogach.

Dużym atutem jest produkcja mebla w nurcie eko. Fronty oraz listwy zostały wykonane z najwyższej jakości drewna, które powstało w wyniku połączenia fragmentów niewykorzystanych do stworzenia innych kolekcji. Użyty do produkcji dąb to bardzo wytrzymały surowiec, wykazujący odporność na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Nieregularne słoje, sęki i przebarwienia nadają meblowi unikalny charakter.

Drewno jest zabezpieczone lakierem BIO. Jest on bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego. 

Dopasuj do witryny inne meble z eleganckiej kolekcji Sawira, by stworzyć harmonijne i ponadczasowe wnętrze.