Witryna ZENDA – odmień swój salon w prosty sposób

 

Chcesz wyeksponować zdjęcia, pamiątki i dodatki aranżacyjne, a przy tym zyskać miejsce na organizację swoich rzeczy? Witryna ZENDA pozwoli Ci stworzyć atrakcyjny i praktyczny salon.

 

Wykonany w stylowej kolorystyce – dąb Waterford/matowa czerń – mebel, zwraca uwagę charakterystycznym frezem na prawym froncie, który imituje lamele nadając trójwymiarowy wygląd i perfekcyjne wykończenie. Za nim kryje się aż pięć półek, na których wygodnie ułożysz ubrania, dokumenty, koce czy pościel.

 

Lewa strona witryny ZENDA została podzielona na półki za szybą (górna część) oraz zakryte (na dole). Otrzymujesz uniwersalny mebel, który będzie funkcjonalną ozdobą Twojego salonu. Całość zwieńczają minimalistyczne uchwyty idealnie komponujące się z całością.

 

Do witryny ZENDA możesz dodatkowo zamówić wysokie, metalowe nóżki. W ten sposób zyskasz oryginalność, lekkość i jeszcze większą użytkowość – łatwo wyczyścisz przestrzeń pod meblem.

 

Meble z kolekcji ZENDA są inspiracją do tworzenia wyjątkowych aranżacji wnętrz. Wybierz je i wykreuj swoją unikalną domową przestrzeń.