Zestaw stół Bryk Mini i 4 krzesła Robi – propozycja do małych wnętrz

Podczas urządzania wnętrza z pewnością spotkasz się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest dobór mebli i dodatków. W jadalni możesz postawić na sprawdzony zestaw , w skład którego wchodzi stół Bryk Mini i krzesła Robi. Ich prosta, a przy tym nowoczesna forma wpisze się w wiele aranżacji.

Kompaktowy stół Bryk Mini sprawdzi się zarówno w kawalerce, małej kuchni i jako dodatkowy stół w salonie lub patio. Kwadratowy blat o boku 69 cm zmieści zastawę dla 2-4 osób. Idealnie w jego towarzystwie wygląda krzesło Robi. Wyróżnia się tapicerowanym siedziskiem i oparciem, dzięki czemu tworzy komfortowe miejsce przy stole, nawet podczas długich dyskusji i wystawnych kolacji.

Stół stanowi połączenie blatu w ciepłym kolorze dąb Burlington allover z oskrzynią w kolorze Modrzew Sibiu szary. Krzesło w kolorze dąb naturalny uzupełniono o siedzisko w tkaninie Baku 4 Grey.

Zestawienie stołu Bryk Mini i krzeseł Robi sprawdzi się w nowoczesnym salonie, jadalni i kuchni. Ustaw go pod oknem lub w pobliżu ściany – możesz go też dowolnie przestawiać bo jest lekki i kompaktowy.

Cechy szczególne mebla:
• Zestaw stół + 4 krzesła
• Stół wymiary - 69/69/76 cm
• 4 x krzesła wymiary - 43x50x92 cm

Wymiary
Waga 42.1 kg
Do pobrania