Zestaw  SANGO –  kącik wypoczynkowy w stylu scandi

Dla miłośników stylu hygge i skandynawskiej prostoty mamy coś specjalnego. Zestaw wersalki i fotela Sango dopełni wystrój Twojego salonu, biura, kawalerki. Doskonale odnajdzie się w towarzystwie drewnianej lampy podłogowej, jasnej, dębowej ławy lub w towarzystwie prostych lub wręcz przeciwnie – wzorzystych zasłon.

Czym nas urzekł? Po pierwsze – styl i komfort. Prostota i oszczędne wzornictwo to cechy charakterystyczne stylu skandynawskiego. Tutaj są przełamane ozdobnym pikowaniem oraz licznymi guzikami w kolorze tkaniny. To wszystko warstwa zewnętrzna, a pod tkaniną kryje się wygodna sprężyna bonell i pianka. Do tego te efektowne, drewniane akcenty – stopki i podłokietniki.

Po drugie – funkcjonalność. Na co dzień sprawdzi się tu na pewno fotel, ale też wersalka. Jeżeli potrzebujesz też miejsca noclegowego, to w ciągu chwili rozłożysz wersalkę i wydzielisz miejsce dla 2 osób. Do dyspozycji masz też pojemnik na pościel, w którym zmieszczą się też swetry lub ozdoby świąteczne.

Wersalka i fotel Sango w duecie wychodzą korzystniej! Wybierając zestaw masz z głowy aranżację. Pozostanie Ci do wyboru jedynie kolor zasłon lub dywanu, jeżeli się na niego zdecydujesz.

 

Cechy szczególne zestawu:
• Wersalka z funkcą spania + 2 fotele
• Dekoracyjne pikowania z guzikami w kolorze mebli
• Fotel z drewnianymi poręczmi w kolorze naturalnym
• Wersalka z pojemnikiem na pościel
• Funkcjonalne rozwiązanie - łatwość aranżacji
Wymiary
Głębokość 95 cm
Szerokość 198 cm
Wysokość 93 cm
Waga 88 kg
Do pobrania