Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Filmy instruktażowe

Montaż biurka
Zobacz, jak szybko i sprawnie złożyć biurko od Black Red White. Na przykładzie biurka Kaspian prezentujemy poszczególne etapy montażu oraz wskazujemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom meble Black Red White złożysz samodzielnie w domu bez pomocy fachowca.
Montaż komody
Zobacz, jak szybko i sprawnie złożyć komodę od Black Red White. Na przykładzie komody Kaspian prezentujemy poszczególne etapy montażu oraz wskazujemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom meble Black Red White złożysz samodzielnie w domu bez pomocy fachowca.
Montaż łóżka
Zobacz, jak szybko i sprawnie złożyć łóżko od Black Red White. Na przykładzie łóżka Kaspian prezentujemy poszczególne etapy montażu oraz wskazujemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom meble Black Red White złożysz samodzielnie w domu bez pomocy fachowca.
Montaż szafy
Zobacz, jak sprawnie złożyć szafę z drzwiami przesuwnymi od Black Red White. Na przykładzie szafy Colin prezentujemy poszczególne etapy montażu oraz wskazujemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom meble Black Red White złożysz samodzielnie w domu bez pomocy fachowca.
Montaż witryny
Zobacz, jak szybko i sprawnie złożyć witrynę wiszącą od Black Red White. Na przykładzie witryny Kaspian prezentujemy poszczególne etapy montażu oraz wskazujemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom meble Black Red White złożysz samodzielnie w domu bez pomocy fachowca.