Drewniana komoda z łukami Visby OLIMPIA
Nie wymaga montażu: Komodę Visby OLIMPIA wyślemy do Ciebie już zmontowaną, dzięki czemu nie musisz martwić się o jej złożenie!
Charakterystyczny design: Front ozdobiony typowymi dla śródziemnomorskiego stylu łukowatymi otworami, dodaje całości elegancji i przybiera modny obły kształt.
Solidne wykonanie: Korpus mebla - w odróżnieniu od tańszych zamienników - wykonany jest z trwałego i solidnego drewna bukowego.
Uniwersalne zastosowanie: Idealny do przechowywania książek, eksponowania kolekcji czy jako miejsce na ulubione rośliny.
Bogata kolorystyka: 9 wersji kolorystycznych pozwala idealnie dopasować mebel do niemal każdego wnętrza.
Przestrzeń: Przemyślana konstrukcja pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca, zapewniając jednocześnie maksimum elegancji. Zawiera 4 otwarte półki, 2 szafki oraz 2 szuflady o zróżnicowanych wymiarach.
Łatwa pielęgnacja: Wykończenie półmatowym lakierem ułatwia czyszczenie i konserwację.


Wymiary
Szerokość całkowita: 80 cm
Wysokość całkowita: 120 cm
Głębokość całkowita: 40 cm
Głębokość półek: 37,5 cm
Grubość blatu: 2,5 cm
Grubość korpusu, frontu oraz półek: 18 mm
Grubość płyty HDF: 2,5 mm
Wymiary półek, szafek i szuflad: rysunek techniczny w galerii
Nóżki: 10 x 5 cm (szerokość x wysokość)
UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 2 cm.


Parametry techniczne
Korpus + półki + nóżki: drewno bukowe
Fronty: płyta MDF
Plecy: płyta HDF; od wewnątrz lakierowana w kolorze mebla
Wykończenie: podwójna warstwa lakieru, półmat
Kolor: pastelowy niebieski (RAL 5024)
Prowadnice i zawiasy: Hafele z hamulcem i dociągiem; niepełny wysuw
Sposób otwierania szuflad i szafek: system Push to Open (fronty nie posiadają uchwytów - otwiera i zamyka się je po naciśnięciu na front mebla)
Montaż: nie wymaga montażu - mebel wysyłany jest w całości
Konserwacja: czyścić przy pomocy miękkiej ściereczki; należy unikać zmywaków o twardej powierzchni i silnych środków chemicznych


Zatop się w unikalnym czarze komody Visby OLIMPIA - mebla, który swoją elegancją i praktycznością przekracza konwencje czasu. Wytrzymały front z płyty MDF skutecznie przyciąga wzrok swoją jedyną w swoim rodzaju urodą, stając się prawdziwym klejnotem designu. Nietuzinkowy charakter podkreślają oryginalne łukowate otwory, które mają swoje korzenie w śródziemnomorskim stylu. Lecz nie tylko dodają one estetyki, ale również kryją w sobie funkcjonalność - umożliwiają naturalną wentylację przechowywanych rzeczy. Zapewniają świeżość i ochronę przed wilgocią, dbając o Twoje cenne przedmioty.

Solidność konstrukcji jest nie do przecenienia. Korpus wykonany z litego drewna bukowego gwarantuje niezrównaną stabilność i trwałość. To długoterminowa inwestycja, która zapewni bezpieczeństwo dla przechowywanych przedmiotów i ich elegancką prezencję.

Drewniana komoda z łukami Visby OLIMPIA to prawdziwy mistrz adaptacji, pełen uniwersalności i elastyczności. Jej zastosowanie jest tak różne jak codzienne życie użytkownika - może służyć jako schowek dla cennych książek, gablota dla wyszukanej kolekcji, czy przytulne miejsce dla ulubionych roślin. Przemyślane rozmieszczenie 4 otwartych półek, 2 szafek oraz 2 szuflad to jak dobrze zorganizowane miasto, gdzie każda rzecz ma swoje miejsce. Dodatkowo, za drzwiczkami znajduje się wolna przestrzeń (pozbawiona półek), co pozwala schować nawet wysokie przedmioty.

Ponadto, komoda Visby OLIMPIA spełni Twoje oczekiwania oferując aż 9 wersji kolorystycznych. Ta bogata paleta kolorów pozwoli Ci idealnie dopasować mebel do melodii Twojego wnętrza, tworząc estetyczną harmonię. Wszystkie elementy lakierowane na ten sam kolor tworzą spójną i estetyczną całość, jak starannie dobrana paleta barw na płótnie.

Półmatowe wykończenie nie tylko podkreśla estetykę konstrukcji, ale także tworzy praktyczną barierę ochronną, która ułatwia czyszczenie. Ten subtelny, ale istotny dodatek podnosi wartość Visby OLIMPIA, czyniąc go nie tylko atrakcyjnym, ale też praktycznym elementem Twojego wnętrza.