Poduchy ozdobne o plecionej strukturze. Te poduszki w stylu boho na pewno oczarują wszystkich twoich domowników i przyciągną ich uwagę ze względu na swój pleciony front. Akcesoria są też bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, więc będą nie tylko wspaniałym dodatkiem do mieszkania, ale i przydatnym elementem, chociażby w sypialni. Zostały wykonane z bawełny oraz poliestru, a zatem nie będą wymagać częstego czyszczenia; dbanie o nie jest też bardzo łatwe, gdyż poszewkę poduszek można zdjąć i wyprać.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Boho
Kolor główny: Beżowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 60% Bawełna
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Tak
Wzór: Jednolity

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 14 cm
Waga wypełnienia: 450 kg
Waga: 0.9 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Niezwykle miękki, Przyciągający uwagę element wystroju, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Niewymagający w pielęgnacji i wyjątkowo trwały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować, chyba że metka wskazuje inaczej
2.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej.