Komoda Ostia – niezastąpiony organizer

Czy chcesz w swoim domu stworzyć elegancką, ponadczasową i jednocześnie funkcjonalną zabudowę? Jeśli tak to nasza podpowiedź może być tylko jedna: kolekcja Ostia. Linia wpisuje się w styl solidny, wyróżnia ją ponadczasowa stylistyka, pogrubione boki, ozdobna listwa i oświetlenie LED. Wiele różnorodnych brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Komoda Ostia w przechowywaniu nie ma sobie równych. Wyposażona w 4 praktyczne szuflady umożliwi organizację zarówno odzieży, jak i dokumentów, dekoracji sezonowych czy innych przedmiotów. Książki, lampiony, świece lub rodzinne zdjęcia możesz wyeksponować na blacie. Dodatkowo posiada dwie otwarte przestrzenie, które możesz dowolnie zagospodarować.

Nie sposób oderwać od niej wzroku! Dlaczego? Komoda z szufladami zachwyca pogrubionymi bokami korpusu i  kolorystyką dąb artisan. Przełamaniem jest ozdobna listwa w kolorze spalona deska oraz podkreślające ją oświetlenie LED. Czarna podstawa dodaje charakteru bryle.

Wygodne otwieranie zapewniają poręczne czarne uchwyty oraz prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem.

Komodę Ostia możesz ustawić w towarzystwie łóżka, szafy, stołu, szafki RTV i półki. W kolekcji Ostia znajdziesz wiele różnorodnych brył, z udziałem których możesz stworzyć wyjątkową i spójną zabudowę salonu, jadalni lub sypialni.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 116,5 cm
Wysokość 101 cm
Waga 59.25 kg
Do pobrania