Komoda Ostia – solidna i pojemna

Szukasz pomysłu na aranżację w stylu solidnym? Kolekcja Ostia zachwyci Cię pogrubionym korpusem, czarną podstawą oraz czterema szufladami. Jeżeli tego właśnie szukasz, to trafiłeś idealnie!

Komoda Ostia wyposażona w 4 praktyczne szuflady i pojemną szafkę to idealne miejsce do przechowywania kompletów pościeli, obrusów i innych domowych tekstyliów, ozdób świątecznych, dekoracji domowych lub wręcz przeciwnie – ubrań i dodatków. Do wykorzystania masz także szeroki blat, na którym możesz wyeksponować rodzinne zdjęcia, świecznik lub lampion.

Zachwycona stylem komody? My też! Jej kolorystyka utrzymana jest w kolorze dąb artisan. Ozdobą mebla jest listwa w kolorze spalona deska, która  przełamuje gładkie fronty. Oświetlenie LED dodatkowo podkreśla tą dekoracyjną wstawkę.

Wygoda użytkowania komody z szufladami to zasługa matowych czarnych uchwytów oraz prowadnic z pełnym wysuwem i hamulcem, za pomocą którego front niemal bezszelestnie łączy się z korpusem. Czarna baza wyróżnia mebel spośród innych.

Komodę Ostia możesz postawić w towarzystwie szafy, łóżka i szafki nocnej by stworzyć funkcjonalną zabudowę sypialni. Doskonale prezentuje się również w salonie w towarzystwie witryn i stołu.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 161 cm
Wysokość 85 cm
Waga 64.65 kg
Do pobrania