Nowoczesna komoda z frontami 3D Skandica CUBO HIGH

Charakterystyczny design: Geometryczne kwadratowe wypustki dodające dynamiki.
Solidne wykonanie: Płyta MDF lakierowana dwukrotnie wysokiej jakości lakierem.
Funkcjonalność: Niewidoczne uchwyty wyfrezowane w górnej krawędzi frontu oraz system cichego domyku.
Przestronny układ: Dwie zamykane szafki oraz szeroka otwarta przestrzeń.
Łatwa pielęgnacja: Półmatowe wykończenie ułatwiające czyszczenie i konserwację.
Personalizacja: 5 opcji kolorystycznych do wyboru.


Wymiary
Szerokość całkowita: 84,3 cm
Wysokość całkowita: 120 cm
Głębokość całkowita: 41,8 cm
Odstęp pomiędzy wypustkami: 16 mm
Grubość wypustek: 3 mm
Wymiary wewnętrzne otwartej szafki: 80,5 x 28 x 40 cm
(szerokość x wysokość x głębokość)
Wymiary wewnętrzne zamkniętych szafek: 80,5 x 38 x 40 cm
(szerokość x wysokość x głębokość)
Wysokość nóżek: 8 cm
UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 2 cm.

Parametry techniczne
Korpus + fronty: płyta MDF; gr. 18 mm
Nóżki: drewno sosnowe
Wykończenie: podwójna warstwa lakieru, półmat
Plecy: płyta HDF; od wewnątrz lakierowana w kolorze mebla, gr. 2,5 mm
Otwieranie szafek: niewidoczny uchwyty wyfrezowany w górnej krawędzi frontu
Półki wewnętrzne: brak
System cichego domyku
Kolor: granat szlachetny (RAL 5022)
Montaż: do samodzielnego montażu
Konserwacja: czyścić przy pomocy miękkiej ściereczki; należy unikać zmywaków o twardej powierzchni i silnych środków chemicznych

Zaprezentuj swoje wnętrze w nowym świetle z komodą CUBO HIGH, której smukła sylwetka i wyraziste kształty tworzą centralny punkt każdego pomieszczenia. Niewątpliwie o oryginalności mebla przesądza jego frontowa część ozdobiona intrygującymi, kwadratowymi wypustkami, które nie tylko przyciągają wzrok, ale też wprowadzają wizualny rytm do przestrzeni.
Wyjątkową cechą CUBO HIGH jest połączenie szerokiej, otwartej półki z praktycznymi, zamykanymi szafkami. Otwarta półka stwarza idealne warunki do wyeksponowania ulubionych książek, roślin czy kolekcji przedmiotów, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Natomiast zamykane szafki oferują przestrzeń, która umożliwia utrzymanie porządku i organizacji przedmiotów codziennego użytku poza zasięgiem wzroku. Otwieranie szafek jest dyskretne dzięki niewidocznym uchwytom wyfrezowanym w górnej krawędzi frontu, a system cichego domyku dodatkowo podnosi komfort użytkowania.
Nowoczesna komoda z frontami 3D Skandica CUBO HIGH wykonana jest z solidnej płyty meblowej, co gwarantuje niezachwianą stabilność oraz wytrzymałość na lata. Niskie podłużne nóżki z drewna sosnowego dodają wizualnej lekkości, podczas gdy podwójna warstwa półmatowego lakieru chroni powierzchnię i ułatwia konserwację.
Prezentowana komoda dostępna jest w 5 opcjach kolorystycznych, co pozwala na spersonalizowanie wyglądu zgodnie z indywidualnym gustem oraz charakterem wnętrza. Niezależnie od tego, czy poszukujesz mebla do minimalistycznego salonu, eleganckiej sypialni czy nowoczesnej jadalni, CUBO HIGH oferuje dopasowanie, które harmonijnie współgra z każdym otoczeniem.
Uwaga! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane kolory jak najdokładniej odzwierciedlały rzeczywiste ich barwy. Mogą one jednak nieznacznie się różnić od rzeczywistych - wynika to z ustawień monitora/wyświetlacza i karty graficznej oraz różnorodności sprzętu oraz ich indywidualnych ustawień.