Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Komody do biura

pomieszczenie: biuro
22 Produkty
sortuj wg:
pokaż
-36%
komoda Kaspian
-20%
komoda Kaspian
-30%
komoda Gent
769,- 1099,-
-28%
komoda Gent
549,- 769,-
-29%
komoda Gent
619,- 879,-
-26%
komoda Romance
-26%
komoda Romance
-26%
komoda Romance
-26%
komoda Executive
-26%
komoda Graphic
-26%
komoda Graphic
-24%
komoda Balder
474,- 629,-
-22%
komoda Balder
388,- 499,-
-22%
komoda Zele
431,- 559,-
-21%
komoda Zele
304,- 389,-
-25%
komoda Natalia
-21%
komoda Nepo Plus
-20%
komoda Nepo Plus
-10%
komoda Rodes
431,- 479,-
-25%
komoda Azteca Trio
-39%
komoda Academica

Komoda jest meblem uniwersalnym i praktycznym. Dzięki niej pogrupowanie Twoich rzeczy stanie się banalnie proste, a sam mebel stanie atrakcyjnym dodatkiem w aranżacji przestrzeni. Komoda pasuje  do każdego pomieszczenia. Jednak jest szczególnie ważna w wyposażeniu biura. Komoda do biura stanie się miejscem na wszystkie ważne dokumenty.

 

Kształty i kolory

Mimo tego, że komody są bardzo uniwersalne, ich wzornictwo nie jest nudne. Komody Black Red White z pewnością dopasują się do najróżniejszych wymagań klientów. Biuro, które kojarzy się ze porządkiem i harmonią, powinno być urządzone ze szczególnym smakiem. Duże komody z ciemnego drewna będą meblem monumentalnym i przyciągającym wzrok. Taki model może grać pierwsze skrzypce w pomieszczeniu. Modele delikatniejsze to najczęściej komody jasne, lekko podwyższone. W ofercie BRW znajdziesz również meble, które łączą drewno ze szkłem. Taki model z pewnością zachowa nowoczesność wnętrza. Komody biurowe BRW wykonane są z drewna. Niektóre z nich pokryte są fornirem, który nadaje eleganckiego wyglądu. Uchwyty są zaprojektowane ze szczególną uwagą. Z pewnością przyciągną wzrok oraz uwagę!

 

Półki i szuflady

Dzięki różnorodności komód BRW bez problemu znajdziesz mebel dostosowany do własnych potrzeb. Wariacje na temat komody nie mają końca. Niektóre z nich zawierają tylko przestronne szuflady, a inne łącze je z wygodnymi półkami. Rozplanowanie przedmiotów stanie się bajecznie proste. Dzięki temu już nigdy będziesz mieć problemu ze znalezieniem konkretnej rzeczy. Również wielkość komody będzie istotna w jej doborze. Komoda nie musi być dużym meblem. Mniejsze komody, przypominające szafki nocne, potrafią być równie pojemne. Najważniejsze jest, by nie przytłoczyć pomieszczenia zbyt monumentalnym meblem. Lepiej będzie, jeśli dokupisz półki wiszących lub pudełka na akcesoria, zamiast zbyt obszernego mebla. Zachowanie otwartości przestrzeni jest niesamowicie ważne. Do komody powinieneś dopasować również inne meble. Krzesła biurowe, fotele biurowe oraz wygodne biurko, w połączeniu z komodą sprawią, że gabinet stanie się pomieszczeniem niezwykle wygodnym i przyjemnym.