Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Komody do przedpokoju

17 Produktów
pomieszczenie: Przedpokój
-30%
komoda Gent
-45%
komoda Go
-46%
komoda Romance
-20%
komoda Gent
-50%
komoda Antwerpen
-47%
komoda Porto
-40%
komoda Indiana
-44%
komoda Fever
-51%
komoda Indiana
-50%
komoda Indiana
-33%
komoda Kaspian
-39%
komoda Kaspian
-50%
komoda Kent
-42%
komoda Porto

Komody do przedpokoju – miejsce na wiele ważnych rzeczy

Przedpokój to – wbrew pozorom – jedno z najbardziej funkcjonalnych pomieszczeń w naszym domu. To tutaj ubieramy się, szykujemy do wyjścia przed lustrem, witamy i żegnamy gości. Tutaj także przechowujemy bardzo wiele niezbędnych w domu przedmiotów. Komoda na buty, szafki i wieszaki na kurtki i płaszcze to podstawowe meble, które pomagają nam utrzymać porządek w obuwiu i okryciach wierzchnich. Co jeszcze znajduje się w przedpokoju? Zazwyczaj są to parasole i drobne akcesoria odzieżowe, takie jak czapki, rękawiczki czy szale. Często zostawiamy tam również torebkę, klucze od mieszkania i kluczyki do samochodu.

W wielu domach przedpokój jest także miejscem “ukrywania” niektórych sprzętów domowych, jak choćby żelazka czy deski do prasowania. Jak uporządkować wszystkie te przedmioty, aby przedpokój nie stracił przy tym na swej funkcji reprezentacyjnej? Z pewnością przyda się tu nowoczesna komoda do przedpokoju, dzięki której wszystkie ważne i potrzebne przedmioty znajdą swoje stałe miejsce. Komoda na korytarz pomoże Ci utrzymać porządek i sprawi, że nigdy więcej nie będziesz szukać w pośpiechu zagubionych kluczy czy rękawiczek.

Nowoczesna komoda do przedpokoju: jaką wybrać?

Komody do przedpokoju dostępne w ofercie Black Red White online to nowoczesne, wysokiej jakości meble, które zaskoczą Cię swoją pojemnością i funkcjonalnością. Możesz wybierać spośród dziesiątek różnych wzorów, rozmiarów, kolorów i rodzajów wykończeń. Dzięki temu bez trudu dopasujesz komodę na korytarz do innych mebli, takich jak choćby szafa, półki czy wieszaki. Zanim dokonasz wyboru, koniecznie zmierz dokładnie wolna przestrzeń, jaką dysponujesz. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wąskie komody do przedpokoju niewielkich rozmiarów, jak również większe i bardziej masywne, które sprawdzą się w bardziej obszernych pomieszczeniach.

Komoda na buty – porządek i wygoda

W przedpokoju przechowujemy przede wszystkim buty. Jeśli w Twoim domu mieszka kilka osób, a każda z nich ma co najmniej kilka par – w przedpokoju może narosnąć całkiem spora góra obuwia. Z pomocą przychodzi tu komoda na buty, w której bez trudu pomieścisz wszystkie pary. Ważne, aby przechowywać buty w taki sposób, aby nieb były one przygniecione swoim własnym ciężarem. Dlatego nawet we wnętrzu komody czy szafy nie powinny być one wrzucone chaotycznie, a starannie poukładane parami. Dzięki temu zapobiegniesz powstawaniu odkształceń i zabrudzeń na obuwiu. Na BRW online kupisz także praktyczne pudełka na obuwie, które ułatwią przechowywanie butów wewnątrz komody. Jeśli masz niewiele miejsca, a cenisz sobie wygodę, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie komoda do przedpokoju z siedziskiem.

Komody na korytarz w ofercie Black Red White online

Nowoczesna komoda to przedpokoju to połączenie funkcji praktycznych z dobrym designem – to wszystko odnajdziesz wśród setek produktów dostępnych na BRW online. Nasze komody do przedpokoju projektowane są w trosce o funkcjonalność i dobry wygląd Twojego domu. Koniecznie sprawdź nasz asortyment i znajdź komodę, która sprawi, że Twój przedpokój stanie się jeszcze bardziej stylowym i komfortowym miejscem!

Sprawdź również: Komody o szerokości 120 cm,Komody z szufladami,Komody o szerokości 60 cm,Komody o szerokości 200 cm,Komody o szerokości 100 cm,Komody szare,Komody 6 szuflad,Komody do przedpokoju,Komody białe,Komody białe z szufladami,Komody buk,Komody o głębokości 35 cm,Komody o głębokości 60 cm,Wąskie komody - szerokość od 40 cm do 80 cm,Komody wysokie - wysokość od 120 cm do 200 cm,Tanie komody w cenie 139-300 zł,Komody skandynawskie,Komody do sypialni,Małe komody - szerokość od 40 cm do 100 cm,Mini komody - szerokość do 60 cm,Komody o szerokości 80 cm,Komody do biura,Nadstawki do komód,Komody do pokoju młodzieżowego,Komody do pokoju dziecka i niemowlaka,Komody do salonu, jadalni,Komody,Komody narożne,Komody narożne do salonu i jadalni,Białe komody do salonu,Białe komody do sypialni,Komody nowoczesne,Nowoczesne komody do salonu,Nowoczesne komody do sypialni.