Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Komody do przedpokoju

18 Produktów
pomieszczenie: Przedpokój
-39%
komoda Kaspian
-33%
komoda Kaspian
-44%
komoda Romance
-44%
komoda Go
-46%
komoda Fever
-14%
komoda Memphis
-50%
komoda Indiana
-50%
komoda Porto
-50%
komoda Antwerpen
-50%
komoda Indiana
-42%
komoda Porto
-44%
komoda Indiana
-26%
komoda Gent
-34%
komoda Gent
-50%
komoda Kent

Komoda do przedpokoju to niezwykle funkcjonalny mebel. Pozwala na przechowywanie wszystkich potrzebnych dodatków lub butów w jednym miejscu, dzięki czemu przedpokój staje się uporządkowanym oraz przejrzystym miejscem.

Sprawdź, jaka komoda wpasuje się do twojego wnętrza oraz na jakie meble warto zwrócić uwagę!

Meble do przedpokoju - komody

O tym, jakie meble znajdą się w przedpokoju, decyduje przede wszystkim fakt, jak duży jest przedpokój oraz ile wolnego miejsca znajduje się w pomieszczeniu. Częstym wyborem są szafy, które jednak nie zmieszczą się w każdym wnętrzu. Kiedy zależy nam na zakupie mniejszego rozmiaru mebla, idealnym pomysłem może okazać się wybór komody do przedpokoju.

Komoda zdecydowanie sprawdzi się w roli mebla przeznaczonego na przechowywanie rzeczy takich jak odzież wierzchnia, buty oraz dodatki. Zapewni sprawną organizację przestrzeni mieszkania lub domu, jednocześnie pełniąc funkcję ozdobną.

Funkcjonalne, wąskie komody do przedpokoju

Warto zwrócić uwagę na ilość szuflad lub półek w komodzie, które spełniają kluczową rolę w funkcjonalności mebla. Szuflady i półki pomogą w organizacji wolnej przestrzeni w meblu oraz w segregacji przechowywanych w komodzie przedmiotów. Już nie musisz zastanawiać się, gdzie jest twoja czapka, szalik, lub konkretne buty – tutaj wszystko ma swoje miejsce, dzięki czemu z pewnością łatwo znajdziesz to, czego szukasz.

Komoda do przedpokoju i jak wykorzystać jej blat

Dodatkowo dostępny blat pozwoli na aranżację przestrzeni - można ozdobić go figurką, sztucznym kwiatem czy oryginalną świecą. Dzięki temu zyskasz pozytywne pierwsze wrażenie gości, jednocześnie ciesząc się funkcjonalnością wybranego mebla.

Dostępne są również modele komód wykonanych z materiałów zapewniających wysoki połysk mebla, dzięki czemu przedpokój staje się bardziej stylowy oraz nowoczesny.

Przedstawiamy nowoczesne komody dla twojego wnętrza

Komody znajdujące się w ofercie Black Red White są przede wszystkim niezwykle wytrzymałe oraz nowoczesne.

Nawet jeśli dobrze zaplanujemy umeblowanie mieszkania lub domu, czasem decydujemy się na zmianę położenia danego mebla. Nasze meble nie sprawiają w tym żadnego kłopotu – bez problemu komoda znajdzie swoje miejsce w sypialni, a także dopasuje się do wystroju salonu.

Bez wątpienia ważną kwestią jest również ilość drzwi znajdujących się w mieszkaniu oraz to, na jaką organizację przestrzeni nam one pozwalają. Dzięki modelom o różnych wymiarach bez problemu możesz dostosować mebel do własnych potrzeb – zobacz, jakie to proste!

Sprawdź, jakie stylowe komody są dostępne w naszej ofercie

Dostępne w naszej ofercie komody do przedpokoju są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfort użytkowania oraz zadowolenie z zakupu. Już teraz sprawdź naszą szeroką ofertę mebli i wybierz dla siebie idealną komodę, która uatrakcyjni twoje wnętrze.

Warto również zwrócić uwagę na komody z siedziskiem, które dodatkowo pomoże podczas zakładania i ściągania butów.

Już teraz sprawdź naszą ofertę komód do przedpokoju i pozwól, aby komoda pomogła ci w organizacji przestrzeni oraz w utrzymaniu czystości twoich wnętrz!

Sprawdź również: Komody o szerokości 120 cm,Komody o szerokości 60 cm,Komody o szerokości 200 cm,Komody o szerokości 100 cm,Komody 6 szuflad,Komody do salonu i jadalni,Komody białe z szufladami,Komody o głębokości 35 cm,Komody o głębokości 60 cm,Komody nowoczesne,Komody skandynawskie,Wąskie komody - szerokość od 40 cm do 80 cm,Komody wysokie - wysokość od 120 cm do 200 cm,Tanie komody w cenie 139-300 zł,Małe komody - szerokość od 40 cm do 100 cm,Mini komody - szerokość do 60 cm,Komody o szerokości 80 cm,Nadstawki do komód,Komody minimalistyczne,Komody w stylu boho,Komody,Komody narożne do salonu i jadalni,Białe komody do salonu,Białe komody do sypialni,Nowoczesne komody do sypialni,Nowoczesne komody do salonu,Komody beżowe,Komody szare,Komody czarne,Komody czerwone,Komody pomarańczowe,Komody żółte,Komody klasyczne,Komody do sypialni,Komody do pokoju młodzieżowego,Komody biurowe,Komody do przedpokoju,Komody do pokoju dziecka i niemowlaka,Komody industrialne i loftowe,Komody glamour,Komody białe,Komody brązowe,Komody z szufladami,Komody narożne,Komody rustykalne.