Stylowa aranżacja kuchni w zasięgu ręki!

Spędzasz w kuchni wiele czasu przyrządzając swoje ulubione potrawy lub dbając o podniebienia swoich bliskich? Stwórz optymalną zabudowę, w której codzienne gotowanie będzie przyjemnością. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw mebli kuchennych Junona Line 180 który zachwyca nowoczesną linią, a zarazem ekonomiczną ceną.

Zestaw Junona Line 180 zachwyci Cię większą powierzchnią do wykorzystania nawet w niewielkiej kuchni. Kompozycja szafek tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Podręczna szuflada to idealne miejsce na sztućce, zaś szafki górne pozwolą przechowywać talerze i miseczki oraz eksponować szklanki i kieliszki. Garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. Do dyspozycji masz także 2 praktyczne blaty robocze - sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Stonowane korpusy w kolorze wenge zestawiono z eleganckimi frontami w kolorze dąb sonoma. "Kropką nad i" są proste zintegrowane uchwyty, całości dopełnia blat w kolorze dąb sonoma.

Komplet mebli kuchennych z zestawem AGD to całościowa zabudowa kuchni. Do dyspozycji masz okap kuchenny w kolorze czarnym,  zlewozmywak dwukomorowy i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Do zestawu Junona Line możesz dołączyć pozostałe moduły z tej samej kolekcji. Zobacz, jakie rozwiązania idealnie dopasują się do Twojej kuchni.