Krzesło Weyer Velvet - nowoczesne i lekkie

Krzesło Weyer Velvet to stylowa propozycja krzesła do salonu, jadalni lub kuchni. Krzesło zachwyca modną kolorystyką i lekką formą, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu loftowym, industrialnym lub minimalistycznym. Świetnie prezentować się będą jako siedziska do szklanego lub drewnianego stołu.

Krzesło Weyer wyróżnia się prostym kształtem i stylowym połączeniem miękkiej tapicerki z metalowym stelażem, przez co zapewnia swobodną aranżację z innymi elementami wyposażenia. Siedzisko i oparcie zostały obite mocną tkaniną Dublin. Nowoczesne i głębokie kolory nadadzą stylowego charakteru każdej jadalni.

Na komfort siedzenia wpływa profilowane oparcie oraz miękka poduszka znajdująca się w siedzisku. Krzesło waży zaledwie 4,8 kg, dzięki czemu z łatwością zmienisz miejsce jego ustawienia. Stabilny stelaż pozwala na maksymalne obciążenie 120 kg.

Krzesło Weyer Velvet to stylowe połączenie klasycznego kształtu z nowoczesną kolorystyką i materiałami. To dobry wybór do jadalni oraz przestrzeni komercyjnej lub biurowej.

Wymiary
Głębokość 53 cm
Szerokość 43,5 cm
Wysokość 92 cm
Waga 4.8 kg
Do pobrania