Krzesło K366 – siedzisko w stylu retro

Krzesło K366 wygląda elegancko, a do tego jest bardzo wygodne. Dlatego warto wybrać je jako element umeblowania salonu. Komplet takich krzeseł na pewno sprawi, że Twój salon będzie wyglądał niezwykle elegancko i efektownie. Krzesło pasuje również do jadalni czy sypialni. Najlepiej komponuje się z wystrojem w stylu klasycznym, retro, angielskim i kolonialnym. Podkreśla niebanalny styl i atmosferę przytulnego domu, do którego chętnie się wraca.

Krzesło K366 zostało wykonane z metalu malowanego metodą proszkową oraz tkaniny obiciowej welwet. Okrągłe, miękkie siedzisko wkomponowane jest w stylowe, ładnie wyprofilowane oparcie. Materiał na oparciu zdobią przeszycia w kształcie rombów. Metalowe nóżki dodają krzesłu smukłości. Kolory krzesła to ciemna zieleń – obicie i czarny – nogi. Wymiary: 52/58/92/46 cm.

Krzesło K366 pięknie komponuje się z klasycznymi i antycznymi meblami z drewna. Najlepiej wygląda w otoczeniu ciemnego drewna i aksamitnych obić, ale można użyć go także w bardziej nowoczesnych aranżacjach.