Krzesło K366 dla wielbicieli stylu vintage

Ładne i eleganckie krzesło K366 to prawdziwa ozdoba salonu – i nie tylko. Możesz postawić je w gabinecie , sypialni, a nawet jadalni. Jest wygodne, z oparciem wyprofilowanym tak, by zmaksymalizować Twój komfort. To idealny mebel do wnętrz umeblowanych w stylu klasycznym, retro, kolonialnym. Design nawiązuje do sprawdzonych rozwiązań stylistycznych, co w połączeniu z nowoczesnym wykonaniem i materiałami, oddaje nam do dyspozycji idealne krzesło do wypoczynku i pracy.

Krzesło K366 zostało zrobione z metalu malowanego proszkowo i tkaniny typu welwet. Zaletą tej tkaniny jest jej odporność na rozdarcia i niezwykle miła w dotyku faktura. Toczone, metalowe nóżki są wsparciem dla starannie wyprofilowanego, wygodnego oparcia i siedziska. Na oparciu umieszczono przepikowania, będące stylową ozdobą mebla. Kolory mebla są uniwersalne: czarny (nogi) i popielaty (materiał obiciowy). Wymiary wynoszą: 52/58/92/46 cm.

Krzesło K366 sprawdzi się w ciemnej i jasnej kolorystyce, choć bardziej służą mu ciemne kolory. Zarówno drewniane, jak i nowoczesne meble z elementami metalowymi lub w nietypowych kolorach mogą stworzyć z tym krzesłem efektowną kompozycję.