Ława 100/45/60 – zdefiniuj swój styl

Z kolekcją Modeo tworzenie wyglądu mebli jest proste i szybkie. Dzięki konfiguratorowi możesz dostosować wygląd szafek, komód, regałów i biurek do swoich potrzeb. Określ kolorystykę korpusu i frontów, wybierz uchwyty i rodzaj nóżek. Możesz też zdecydować się na dodatkowy blat i energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do wnętrza klimatyczny nastrój.

Jeśli szukasz gotowych zestawów mebli, znajdziesz je również w kolekcji Modeo. Chcesz zaprojektować całą aranżację od podstaw? Pomogą Ci w tym również meble uzupełniające.

Ława 100/45/60 to mebel, który świetnie sprawdzi się w pokoju dziennym lub sypialni. Możesz umieścić ją w kąciku kawowym lub miejscu, w którym lubisz się zrelaksować, czytając książki. Zaprojektuj jej wygląd i dostosuj go do swoich potrzeb – wybierz kolor korpusu oraz frontów, wzór uchwytów i nóżki, które dodadzą jej lekkości. W zależności od tego, jaką kolorystykę wybierzesz, z łatwością dopasujesz ją do różnych aranżacji.

Ławę zestaw z innymi meblami z kolekcji Modeo: szafkami, komodami, witrynami, regałami, biurkiem i toaletką. Dzięki temu stworzysz spójną aranżacją, która wyrazi Twój styl.

Wymiary
Szerokość 100 cm
Głębokość 57 cm
Wysokość 48 cm
Waga 45.235 kg
Do pobrania