Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Czarne fotele gamingowe

54 Produkty
Kolor: czarny
To pole jest wymagane
OKAZJA
Fotel gamingowy Games czarny LFotel gamingowy Games czarny L
Produkt: Fotel gamingowy Games czarny L
379 zł
399 zł cena regularna
Promocja
Fotel biurowy Bloomi szary/czarnyFotel biurowy Bloomi szary/czarny
Promocja
Fotel biurowy Kelber czarny/szaryFotel biurowy Kelber czarny/szary
OKAZJA
Fotel gamingowy Kassel czarny/czerwonyFotel gamingowy Kassel czarny/czerwony
482 zł
569 zł cena regularna
NOWOŚĆ
10 RAT 0%
fotel gamingowy X-Play z poduszkami czarnyfotel gamingowy X-Play z poduszkami czarny
Pokaż na stronie
To pole jest wymagane

Fotel gamingowy to podstawowe wyposażenie każdego amatora wirtualnej rozrywki. I nie chodzi wyłącznie o profesjonalny wygląd fotela, ale przede wszystkim o jego praktyczność i funkcje, które spełnia. W tej kategorii znajdziesz fotele gamingowe, których zadaniem jest dbać o odpowiedni komfort siedzenia podczas gier i dłuższej pracy biurowej. Dominuje tu kolor czarny, czyli najbardziej uniwersalny i pasujący do większości wnętrz.

Fotel gamingowy - dlaczego warto go mieć?

Dlaczego warto kupić fotel gamingowy? Odpowiedź jest niezwykle prosta: dla wygody i bezpieczeństwa. Fotele gamingowe skonstruowane są tak, by zapewniać odpowiednią pozycję i komfort, kiedy spędzasz długie godziny przy komputerze. To niezwykle ważne:

  • Nieodpowiednia postawa sprawi, że pojawi się ból kręgosłupa lub poszczególnych stawów. Ucierpieć mogą głównie stawy kolanowe, jeśli pozycja przy biurku nie jest odpowiednia.
  • Krzesło gamingowe pozwala zadbać o część lędźwiową kręgosłupa, która jest najbardziej poszkodowana przy długotrwałym siedzeniu. Dobrze dobrany fotel może znacząco zredukować jego skutki.
  • Na fotelu gamingowym możemy poczuć się o wiele bardziej komfortowo, w związku z czym może wzrosnąć efektywność naszej pracy lub rezultaty związanie z e-sportem.
  • Fotele gamingowe nadają stanowisku gracza wyjątkowego charakteru. Prezentują się bardzo profesjonalnie i pasują do komputerowego świata. Jeśli przy tym oferują mnóstwo funkcji, dzięki którym poczujemy się lepiej, a nasze ciało będzie bezpieczniejsze - tym lepiej.

Jaki fotel gamingowy wybrać? Na to zwróć uwagę

Przy zakupie fotela gamingowego warto zwrócić uwagę na przynajmniej kilka funkcji, które będą odpowiedzią na kwestie związane z długotrwałym siedzeniem przy biurku. Dzięki temu możemy ograniczyć jego negatywne skutki, lepiej się poczuć, czy zredukować towarzyszący nam ból. Krótko mówiąc - w dobry fotel gamingowy zdecydowanie warto zainwestować. A jak zrobić to dobrze? Co oceniać podczas zakupów?

  • Czy jest to fotel obrotowy. Oczywiście zdecydowana większość foteli gamingowych posiada tę funkcję i trzeba przyznać, że sporo ona ułatwia. W trakcie pracy jesteśmy w stanie sięgać po przedmioty, których potrzebujemy bez konieczności wstawania z siedziska.
  • Poduszka lędźwiowa. Bardzo przydatny dodatek, dzięki któremu odpowiednie podparcie zyskuje lędźwiowa część kręgosłupa. Komfort z tego wynikający z pewnością odczujemy już po pierwszych kilku godzinach siedzenia na tego rodzaju krześle. W niektórych krzesłach znajduje się regulowana poduszka lędźwiowa.
  • Regulowane podłokietniki to świetny dodatek zwłaszcza wtedy, gdy z krzesła będą korzystać osoby różniące się między sobą wzrostem. Odpowiednie ustawienie podłokietników sprawi, że uzyskamy bardziej ergonomiczną pozycję podczas siedzenia, a to większe bezpieczeństwo dla ciała. Regulacja podłokietników
  • Jaki materiał obicia ma mieć Twój nowy fotel gamingowy. Oczywiście dominującym materiałem jest skóra ekologiczna i rzeczywiście jest to jeden z najrozsądniejszych wyborów ze względu na łatwość utrzymania w czystości i uniwersalny wygląd. Możesz rozważyć również materiał obicia zakładający alcantarę na siedzisku i tej części oparcia, która ma największy kontakt z plecami. Stworzy to komfortowe siedzenie - części ciała stykające się w z fotelem nie będą się pocić.
  • Możliwość regulacji. Aby osiągnąć maksymalny komfort fotele gamingowe konstruowane są tak, by dawać możliwość jak najlepszego dopasowania się do użytkownika. Im więcej tych regulacji zapewnia fotel, tym jest większa szansa, że dopasuje się do większości osób, które będą z niego korzystać.

Wygodny fotel gamingowy i pozostałe akcesoria

Pamiętaj, że dobrze wykonany fotel to pierwszy krok ku temu, by komfortowo spędzać czas przed ekranem komputera. Jednak warto zadbać również o inne aspekty swojej wielogodzinnej pracy przy biurku. Z pewnością warto mieć pod ręką specjalne organizery, w których poukładasz wszystkie rzeczy biurowe, by mieć je zawsze pod ręką.

Wyposażenie stanowisk komputerowych - BRW przychodzi z pomocą

Czarny fotel gamingowy czeka na Ciebie w BRW. Wygodne siedzisko, ergonomiczne poduszki i regulowane oparcie to coś, co pomoże Ci osiągnąć komfort podczas pracy i gier.

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: