Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Pomarańczowe fotele gamingowe

Brak produktów do wyświetlenia.

Sprawdź produkty w kategorii Krzesła

Pokaż na stronie
To pole jest wymagane

Fotel gamingowy to mebel, który jest znany każdemu profesjonalnemu graczowi. Jednak warto, żeby dobre krzesło gamingowe posiadali w swoim domu również ci, którzy długie godziny spędzają przy komputerze, np. podczas pracy biurowej. Fotel gamingowy pomoże zapewnić ciału bezpieczeństwo w trudnych dla niego pozycjach i przy czasie spędzanym przy biurku. W tej kategorii znajdziesz dobry fotel gamingowy w kolorze pomarańczowym lub z pomarańczowymi dodatkami. Może być doskonałą inspiracją do stworzenia dynamicznego stanowiska dla gracza.

Czy warto kupić fotel gamingowy?

Niewątpliwie fotel gamingowy jest jednym z ważniejszych zakupów, jeśli tylko wiemy, że przy komputerze będziemy spędzać przynajmniej kilka godzin dziennie. Nawet nie musimy grać - wystarczy, że wymuszamy na ciele niewygodną dla niego pozycję i tym samym wywołujemy ból i problemy z kręgosłupem. Czy w związku z tym warto zainwestować w wygodny fotel gamingowy?

  • Każdy fotel gamingowy to możliwość regulacji poszczególnych elementów, dzięki czemu daje on możliwość maksymalnego dopasowania się do użytkownika. Wchodzi tu w grę regulacja podłokietników, regulowana wysokość siedziska, czy regulacja oparcia. Dzięki temu pozycja może być wygodna, ale o wiele bezpieczniejsza dla ciała.
  • Fotel gamingowy to zazwyczaj fotel obrotowy. Ten prosty mechanizm może wiele zmienić w codziennym użytkowaniu mebla.
  • Na komfortowe siedzenie składa się odpowiednie podparcie kręgosłupa, w tym również odcinka lędźwiowego. To właśnie on jest w największym niebezpieczeństwie w pozycji siedzącej. Fotele dla graczy zakładają odpowiednie zadbanie o tę część ciała u tych, którzy dużo czasu spędzają przed ekranem komputera.
  • Odpowiednio dobrany fotel gamingowy może pomóc zredukować dolegliwości, które są wynikiem złej pozycji podczas pracy, m.in. ból kręgosłupa. Pomoże to w utrzymaniu Twojej sylwetki w lepszej kondycji, np. poprzez redukowanie nawyku garbienia się.

Jak wybrać dobry fotel gamingowy?

Jest kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu fotela gamingowego. Chodzi bowiem o możliwie najlepsze dopasowanie tego mebla do naszych potrzeb, by móc czerpać wszystkie korzyści, które z nim idą. Na co zatem patrzeć przy zakupach?

  • Na właściwie wykończone, miękkie siedzisko. Tego typu produkty w znakomitej większości obszywane są skórą ekologiczną i jest to ich atut. Łatwo je utrzymać w czystości, wystarczy przeczyścić mokrą szmatką bez użycia detergentów. Jeśli boisz się o to, że Twoja skóra będzie się pocić w kontakcie z tego typu materiałem, zdecyduj się na alcantarę lub podobny materiał. Zapewni maksymalny komfort i nie wywoła efektu pocącej się skóry.
  • Regulacja podłokietników i oparcia. Możliwość wyboru komfortowej pozycji na krześle gamingowym to klucz do jego skuteczności. Jednak warto inwestować w fotel z dużymi możliwościami regulacji również dlatego, że dzięki temu będzie się go dało dopasować do różnych użytkowników, nawet jeśli mają inny wzrost i wagę.
  • Niektóre fotele mają dodatkowe możliwości, takie jak np. funkcje bujania. Nie jest to oczywiście niezbędnym dodatkiem, jednak może urozmaicić czas nudnego przesiadywania przed biurkiem. Jeśli trafia to w Twoje oczekiwania - warto z tego skorzystać.
  • Podparte odpowiednie części ciała, czyli coś, co w dużej mierze gwarantuje wygodę, ale również bezpieczeństwo. Kręgosłup w pozycji siedzącej jest mocno obciążony. Następstwem długiego przesiadywania przed komputerem, czy to w trakcie gier, czy pracy, może być ból i narastające problemy, m.in. ze stawami. Odpowiednie podparcie, np. części lędźwiowej, może znacząco ograniczyć negatywne skutki długiego przebywania w pozycji siedzącej.

Doskonały fotel gamingowy w BRW!

Miękki, dobry fotel to pierwszy krok do stworzenia doskonałego stanowiska gracza. Zastanów się również nad resztą elementów, by skompletować stanowisko, w którym poczujesz prawdziwy komfort. Sprawdź, jakie biurka znajdziesz w BRW. Bez trudu zestawisz odpowiedni model z wymarzonym krzesłem, by stworzyć spójną aranżację przestrzeni do pracy i gier. Rozważ również dodatkowe regały i półki w pobliżu, bo dzięki nim zorganizujesz komfortową strefę biurową. Pamiętaj, że nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym graczem i nie masz takich aspiracji, możesz zdecydować się na fotel gamingowy. Chodzi bowiem o niezwykłą wygodę, jaką zapewnia.

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: