Dekoracyjne welurowa poduszki w nowoczesnym stylu. Dekoracyjny dodatek w stylu glamour do każdego mieszkania. Miękkie poduszki to idealne uzupełnienie dla twojego salonu czy sypialni. Ich nowoczesny design ze złotym wzorem w ananasy pięknie przyozdobi sofę, ulubiony fotel lub łóżko.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Glamour
Kolor główny: Zielony
Odcień: Ciemnozielony
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Nie
Wzór: Roślinny

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 12 cm
Waga wypełnienia: 400 kg
Waga: 0.7 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Wysoka jakość wykonania, Zdejmowane poszewki

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
2.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem.