Regał Assen – skromna biblioteczka

Gdzie zapraszasz gości? Jeżeli najczęściej siedzicie w salonie, to nic dziwnego, że marzysz o jego efektownej zabudowie. Taką stworzysz dzięki kolekcji Assen, która zachwyci prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni tworząc elegancką zabudowę salonu.

Masz kilka ulubionych książek, po które chętnie sięgasz? Tokarczuk, Szymborska , Sienkiewicz, Eco, Orwell, a także Mróz i Bonda – każdy z nich zasługuje na swoje miejsce honorowe. Dzieła wymienionych autorów możesz ustawić na trzech półkach regału Assen. Do dyspozycji masz także półki za frontem, gdzie możesz schować inne książki lub, wręcz przeciwnie, ulubione trunki lub ozdoby okolicznościowe. Niewielki, ale praktyczny blat to miejsce na wazon lub lampion.

Fronty w kolorze biały wysoki połysk i korpus w kolorze biały połysk tworzą stylową, jasną kompozycję – idealną do niewielkich przestrzeni, które optycznie powiększą.

Proste uchwyty w kolorze czarny połysk zapewniają wygodny dostęp do zawartości mebla. Jeżeli cenisz ciszę, to zachwycą Cię zawiasy z cichym domykiem.

Regał Assen możesz zestawić z innymi modułami linii Assen. Dobierz do niej witryny, szafkę RTV, komodę i wiszącą półkę - stwórz spójną i ergonomiczną zabudowę wnętrza.