Iga kochała wyjazdy, ale równie mocno uwielbiała powroty do domu. Postawiła walizkę, z której wyjęła uroczą amforę w stylu starożytnej Grecji. O tak, będzie doskonale prezentować się na jej regale w malutkiej kawalerce. Do kolejnych wakacji będzie jej przypominać cudowny biało-niebieski urok domków na Santorini, ten lazur wody mieszający się z błękitem nieba i ten zapach, którego nie da się zapomnieć.

Jeśli i Ty szukasz miejsca dla swoich wspomnień, spójrz na naszą propozycję. 

Regał Bily R80 - prosto, nowocześnie i elegancko

Ten wielofunkcyjny mebel ubraliśmy w minimalistyczny design, nadając mu prostej, subtelnej elegancji, która nie przytłacza wnętrza, a stanowi jego naturalne uzupełnienie. Proste kształty tworzą wizualną lekkość doskonale wpisującą się we współczesne aranżacje.

Nieskazitelna biel płyty rozjaśnia wnętrze, dzięki czemu optycznie je powiększa.  Nowoczesny i minimalistyczny design regału jest jednocześnie kwintesencją elegancji, którą mebel subtelnie wprowadza do wnętrza. 

Funkcjonalny regał Bily dla lepszej organizacji przestrzeni

Tworząc tę propozycję, nasi projektanci skupili się także na funkcjonalności i doskonałej organizacji różnych przestrzeni. Rozmiary 80x180 cm pozwalają na adaptację regału zarówno do niewielkiego lub średniego mieszkania, pokoju nastolatka, a także do biura.

Połowę mebla wyposażyliśmy w drzwiczki, za którymi kryje się 5 funkcjonalnych i przestronnych półek. Są one idealne na segregatory z dokumentami, albumy z rodzinnymi zdjęciami lub książki.

Tymczasem trzy otwarte półki są świetne na drobne elementy dekoracyjne i zdjęcia, które tworzą nastrój i atmosferę miejsca, oddając charakter samych właścicieli. 

Regał Bily ma dla perfekcjonistów jeszcze jedną, a właściwie dwie niespodzianki - pojemne szuflady w dolnej części pozwalające ukryć rzeczy codziennego użytku, na które trudno znaleźć miejsce. Z pewnością każdy znajdzie coś innego, co warto w nich schować przed oczami dzieci lub gości.  

REGAŁ PÓŁOTWARTY 7 PÓŁEK - DWIE SZUFLADY

DO SALONU, BIURA, POKOJU

 

MODEL: RS-80 BILY

KOLOR: BIEL MAT

WYMIARY:

  • Głębokość: 35 cm

  • Wysokość: 180 cm

  • Szerokość 80 cm

Cenią sobie państwo nowoczesny design i funkcjonalność?

Regał RS-80 to praktyczny mebel, który znajdzie swoje miejsce zarówno w salonie, gdzie można umieścić na nim różne dekoracje, zdjęcia czy też książki, ale również w biurze czy pracowni, gdzie dokumenty musza mieć swoje miejsce.

Cechy charakterystyczne tego produktu to przede wszystkim solidne wykonanie oraz nowoczesny wygląd.

Mebel wykonany z najwyższej jakości płyty laminowanej odpornej na zarysowania i wilgoć wraz z wzmocnieniami obrzeży ABS.

Boki szafki są jednolite bez otworów na zewnątrz, podnosi to estetykę produktu.

  • 7 praktycznych półek

  • część półek schowana za drzwiami

  • 2 szuflady

  • Lekka prosta forma

  • Minimalistyczna konstrukcja

  • Płyta laminowana 16 mm

  • Polski producent