Regał Dodson – domowa biblioteka w najlepszym wydaniu

„Kiedy masz jakieś wątpliwości, idź do biblioteki” to słowa J.K. Rowling, autorki książek o Harrym Potterze. Nie sposób się z nimi nie zgodzić. Książki to wiedza, relaks i ogromna przyjemność. A co jeśli zechciałbyś nieco przewrotnie potraktować ten cytat i sprawić, żeby to biblioteka przyszła do Ciebie?

 

Regał Dodson to prosty w formie mebel, który pozwoli Ci zaaranżować gabinet lub salon i stworzyć w nim niewielką biblioteczkę. Na półkach wygodnie ustawisz książki, pamiątki czy zdjęcia. Regał to funkcjonalność połączona z modnym designem, który świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym.

 

Spośród wielu mebli skrzyniowych regał daje najszersze możliwości aranżacyjne ze względu na niezabudowaną przestrzeń półek. Dlatego też bardzo łatwo jest go dopasować do każdego stylu.

 

Regał ma wymiary 200,5 x 60,5 x 40,5 cm, posiada pięć łatwo dostępnych półek i jest wykonany z odpornej na zarysowania płyty laminowanej. Czyni go to bardzo praktycznym i uniwersalnym meblem, który z pewnością spełni Twoje wymagania.

 

Oryginalny kolor dębu Artisan zestawiony został z czernią. Wysokie nóżki nadają regałowi lekkość i styl. Mebel przykuwa wzrok i intryguje minimalistyczną formą. Ze względu na gabaryty bardzo łatwo wkomponować go w nawet niewielkie wnętrze.

 

Meble w stylu industrialnym sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w przestrzeni biurowej czy gabinetowej, tworząc niepowtarzalny klimat miejsca.

 

 

 

Wymiary
Głębokość 40,5 cm
Szerokość 60,5 cm
Wysokość 200,5 cm
Waga 41.05 kg
Do pobrania