Regał Flow – futurystyczny mebel do pokoju młodzieżowego

Oryginalny i inspirujący regał Flow jest wspaniałą propozycją dla miłośników nowoczesnych klimatów w wystroju. Najlepiej sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych i loftowych. Pasuje do pokoju młodzieżowego, salonu, przedpokoju, spiżarni czy nawet jadalni. Może sprawdzić się w niektórych biurach i pomieszczeniach firmowych. Regał Flow to bardzo ciekawy mebel, pasujący do jasnych i ciemnych wnętrz. Można wstawić go do domowej biblioteczki. Warto trzymać na nim książki, zeszyty, segregatory, albumy, zdjęcia i stwarzające indywidualny klimat bibeloty.

Regał Flow to mebel wykonany z drewna akacji, MDF i metalu. Ma ciekawy stelaż z połączonymi na dole nogami i zwężający się ku górze. Stelaż jest oczywiście metalowy. Drewniane półki o ciekawym wybarwieniu ułożone są od największej na dole po najwęższą w górze. Kolory regalu to piaskowy i czarny. Wymiary wynoszą: 60 × 40 × 180 cm.

Ten awangardowy regał znakomicie wypełni przestrzeń loftowego pomieszczenia, podkręcając całą aranżację. Doskonale wygląda w towarzystwie mebli z tej serii.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.