Regał Jasmin – porządek i błysk
 

Stylowy regał Jasmin to funkcjonalny mebel do przechowywania. Pomieścisz tu mnóstwo rzeczy, więc wnętrze będzie wyglądać na uporządkowane. Z kolei podświetlana część ekspozycyjna efektownie przełamuje jednolitość bryły i nadaje mieszkaniu indywidualny sznyt.

Za każdymi drzwiami znajdziesz przestrzeń przedzieloną półką – łącznie jest tu więc 6 przegródek. Zagospodaruj je według własnych potrzeb – zmieszczą się na przykład naczynia czy domowe tekstylia. Drobne przedmioty umieść w praktycznej szufladzie. Dekoracje wyeksponujesz w 2 otwartych wnękach. Są one delikatnie podświetlone, więc ozdoby zyskują klimatyczną oprawę. Na blacie możesz ustawić bujne, zielone rośliny. Pięknie będą wyglądać na przykład te o zwisających pędach.

Regał ma wymiary 93 × 150 cm. Zwraca uwagę modnym, ale i ponadczasowym połączeniem kolorystycznym. Utrzymany jest w odcieniu grafitowym, a jego atrakcyjny kontrapunkt stanowi blat w ciepłym wybarwieniu dąb artisan. Metalowe uchwyty w kolorze nikiel antyczny, subtelnie frezowane fronty ramiakowe i ryflowane listwy ozdobne dopełniają całość. Tego typu mebel sprawdzi się w wielu nowoczesnych i klasycznych aranżacjach, z których można wymienić na przykład styl scandi, zwłaszcza w ciemniejszej odsłonie – dark nordic.

Regał z półkami i szufladą oraz miejscem ekspozycyjnym sprawdzi się w salonie czy jadalni. Na wygodę codziennego użytkowania wpływa system cichego domyku zastosowany zarówno w szufladach, jak i zawiasach, a na nastrój w pomieszczeniu – energooszczędne oświetlenie LED.

Jeśli marzysz o atrakcyjnym i ponadczasowym wyposażeniu, sprawdź też inne elementy kolekcji Jasmin, wybierając te pasujące do Twojego mieszkania.