Regał Kassel – mebel typu 2 w 1

 

Potrzebujesz szafy z pełnym frontem czy regału z otwartymi półkami? A może spodoba Ci się mebel łączący oba rozwiązania? Mowa o regale Kassel, który świetnie sprawdzi się nie tylko w sypialni, lecz także w pokoju dziennym.

Prawa strona mebla została ukryta za pełnym frontem. To doskonałe miejsce na ubrania, pościel czy gry – w zależności od tego, gdzie postawisz regał. Trzy półki dzielące przestrzeń na optymalnej wielkości przegródki pomogą Ci posegregować przedmioty i mieć do nich wygodny dostęp.

Z kolei lewa część – z analogicznym układem półek – pozostała otwarta, więc będzie to dobre miejsce na książki czy dekoracyjne bibeloty.

Dopełnieniem prostej bryły jest nietuzinkowe wzornictwo. Połączenie struktury drewna z czernią to wciąż jeden z najmodniejszych trendów aranżacyjnych. W wyrafinowanym mariażu występuje tu ciepły odcień dąb monastery i tajemniczy dąb czarny. Tego typu duet kolorystyczny szczególnie dobrze sprawdzi się w nowoczesnych i loftowych wnętrzach.

Spodobał Ci się regał, który jest częściowo otwarty, a częściowo zamknięty? Mamy dobrą wiadomość! W kolekcji Kassel znajdziesz wiele innych mebli – łóżka, komody, witryny – które pomogą Ci urządzić eleganckie i ponadczasowe mieszkanie na miarę Twoich potrzeb.