Regał Lamea – ozdobny i praktyczny mebel

 

Kolekcja Lamea to design inspirowany pięknem natury i praktyczne rozwiązania, które uporządkują Twoją przestrzeń. Dzięki zastosowaniu trwałej i dekoracyjnej płyty laminowanej meble posłużą Ci przez wiele lat, stanowiąc dobrą bazę wielu aranżacji.

Wysoki regał Lamea o wymiarach 60 × 197 cm wyróżnia się praktycznym podziałem wnętrza. Ksiązki lub pamiątki z podróży poukładaj na 3 półkach. Nie zabrakło tu również miejsca do przechowywania. Gry planszowe czy tekstylia możesz umieścić w pojemnym schowku w dolnej części, do dyspozycji masz szufladę i szafkę z drzwiami. Na froncie zostały wykonane pionowe prze frezowania, które zostały pokryte czarnym lakierem. Dzięki naniesieniu charakterystycznych i starannie wykonanych żłobień na prosty i gładki front mebli, zyskuje on przestrzenny i trójwymiarowy wygląd. Frezy imitujące lamele, prezentują się bardzo efektownie i są jednym z najnowszych trendów wnętrzarskich.

Mebel przyciąga wzrok pięknym rysunkiem drewna – to laminat o podwyższonej odporności na zarysowania w ciepłym odcieniu dąb artisan. Doskonale wygląda w połączeniu z czarnymi elementami – uchwytami i wysokimi nóżkami. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie, a przy tym wizualnie ociepli każdą przestrzeń, zarówno surowy loft, jak i kameralne wnętrze w stylu boho.

Dwudrzwiową witrynę Lamea warto zestawić z pozostałymi meblami z kolekcji. Mnogość brył gwarantuje, że urządzisz za ich pomocą każdą przestrzeń.