Mebel, który przyda się w pokoju młodzieżowym i gabinecie

Regał Loras to dość wysoki, wąski mebel, dzięki któremu zyskasz mnóstwo miejsca na książki i inne przedmioty jak np. segregatory, albumy, pamiątki, zdjęcia w ramkach i wiele drobiazgów, na które nie ma miejsca gdzie indziej. Pasuje do pokoju młodzieżowego, salonu, sypialni, jadalni, gabinetu. Można potraktować go również jako regał wystawienniczy. Wkomponuje się w wystrój w stylu nowoczesnym, loftowym, klasycznym, skandynawskim i minimalistycznym.

Praktyczny regał został zrobiony z płyty okleinowej i metalu. Charakteryzuje się prostym designem, który opiera się na stabilnym metalowym stelażu i pięciu półkach z okleiną łudząco przypominającą drewno dębowe. Dzięki temu bardzo łatwo dopasować go do bardzo różnych mebli i dodatków. Jego kolory to czarny i dąb. Wymiary wynoszą: 176 × 42 × 62 cm.

Może stanowić część wyposażenia garderoby, a wprost idealnie nadaje się do pokoju młodzieżowego. Jest świetnym sposobem na niewielki metraż: zmieścisz na nim sporo książek i bibelotów. Sam mebel wpasuje się w różną kolorystykę.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 176 cm
Waga 32.6 kg
Do pobrania