Regał Romance - domowa biblioteczka

Jesteś w trakcie remontu mieszkania? Regularnie przeglądasz katalogi wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji? Stwórz biuro swoich marzeń - stylowe, funkcjonalne i praktyczne. Taką zabudowę stworzysz z kolekcją Romance, która wpisuje się w styl scandi.

Regał otwarty Romance to dodatkowe miejsce na ekspozycję lub przechowywanie. Wykorzystaj do tego pudełka dekoracyjne lub pozostaw produkty luzem. Trzy praktyczne półki tworzą optymalne miejsce na podręczniki, dokumenty, zabawki, puzzle i gry planszowe. Regał świetnie sprawdzi się w roli biblioteczki lub ekspozytora na zdobyte nagrody i wyróżnienia.

Niezawodny duet przełamanej bieli modrzew Sibiu jasny (korpus) i chłodnego odcienia dąb San Remo (blat) dopełni wystrój w stylu skandynawskim. Taka kolorystyka jest świetną bazą dla kolorowych dodatków.

Regał 80x160 cm będzie idealnym towarzyszem biurka, szafy lub komody.

Zestawiając regał Romance z innymi elementami kolekcji, zyskasz spójną zabudowę salonu, pokoju młodzieżowego lub biura. Łącz ze sobą poszczególne moduły i twórz funkcjonalne i ergonomiczne pomieszczenie.

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 76 cm
Wysokość 163 cm
Waga 37.3 kg
Do pobrania