Regał Romance - wyeksponuj co tylko chcesz

Kończysz aranżować mieszkanie, a może dopiero zaczynasz i jako pierwsze pomieszczenie urządzasz biuro lub pokój młodzieżowy? Z pomocą przychodzi kolekcja Romance, która zachwyca prostą konstrukcją, pogrubionymi bokami i kolorystyką.

Wysoki regał Romance tworzy doskonałe miejsce na książki, podręczniki, dokumenty, ale również dekoracje, statuetki, które przez lata gromadziłeś lub pamiątki z podróży. Możesz zakupić pojemniki dekoracyjne i w nich schować drobiazgi, takie jak kable od ładowarki czy dysk zewnętrzny. Możesz te przedmioty pogrupować lub stworzyć łączone ekspozycje na 4 praktycznych półkach.

Niezmiennie zachwyt wzbudza dobór kolorystyczny poszczególnych elementów. Jasny korpus w kolorze modrzew Sibiu jasny zestawiono z blatem w chłodnym odcieniu dąb San Remo. Taka kolorystyka idealnie odzwierciedla styl skandynawski, który ceni spokój, harmonię i subtelne dodatki.

Regał 80x200 cm tworzy pojemną przestrzeń na wszystko to, czego potrzebujesz.

Możesz dopełnić regał Romance innymi elementami kolekcji i zyskać zachwycającą zabudowę wnętrza.  spójną zabudowę salonu, pokoju młodzieżowego lub biura. Łącz ze sobą poszczególne moduły i twórz funkcjonalne i ergonomiczne pomieszczenie.

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 76 cm
Wysokość 202 cm
Waga 44.55 kg
Do pobrania